komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 27 września 2020

Wincentego, Mirabeli

"Obudź w sobie Tygrysa – zapoluj na naklejki!” - gra miejska Judo Tigers

środa, 9.10.2019 18:49 , komentarze: 0 , odsłony: 576
kategorie artykułu:

W poniedziałek 7 października na terenie Wrocławia ruszyła gra miejska “Obudź w sobie Tygrysa – zapoluj na naklejki!”. Dla tych, którzy nie trenowali judo jest to szansa na sprawdzenie się w tej dyscyplinie sportu całkowicie za darmo. Organizatorem akcji jest klub sportowy Judo Tigers.

“Obudź w sobie Tygrysa – zapoluj na naklejki!” to gra miejska, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z judo. Zadaniem uczestników jest zbieranie naklejek na karcie uczestnika, które można otrzymać za wykonanie zadania w lokalizacji partnera akcji. Do dyspozycji graczy przygotowano aż 6 miejsc, jednak by otrzymać nagrodę - darmowy miesiąc treningów w klubie Judo Tigers - wystarczy odwiedzić jedynie cztery z nich.

Jak dołączyć do gry? 

Wlepki potrzebne do zapełnienia karty uczestnika można otrzymać za skorzystanie z usług partnerów akcji. Karta wydawana jest wraz z naklejką przy odwiedzeniu dowolnie wybranej stacji, w kolejnych miejscach należy kontynuować jej uzupełnianie. Najmłodsi uczestnicy nie muszą osobiście podróżować po Wrocławiu, w ich imieniu udział w grze mogą wziąć rodzice. Akcja trwa do 31 października. 

Stacjami gry miejskiej są: Krasnolód, MOICO, Gigi Cafe, Sklep Gladiator-fight, Wanilia Cafe oraz JumpWorld. 

Jak odebrać nagrodę?

Klub Judo Tigers prowadzi zajęcia w 24 miejscach Wrocławia oraz pobliskich miejscowościach. Osoby, które zebrały wszystkie naklejki, a nie trenowały jeszcze w klubie powinny w pierwszej kolejności wybrać dogodną dla siebie lokalizację i przejść pełen proces rejestracji zawodnika na stronie www.judotigers.pl. Następnie należy udać się na pierwszy trening i przekazać kartę uczestnika trenerowi, który wyłączy konieczność opłaty za pierwszy miesiąc. Obecni zawodnicy Judo Tigers mogą pominąć pierwsze kroki i od razu zgłosić się po nagrodę do prowadzącego zajęcia. Odbioru darmowego miesiąca można dokonać do 31.12.2019 r.

Więcej informacji na temat gry miejskiej można znaleźć TUTAJ.

 

Wasze komentarze

czwartek, 24.9.2020 13:40
wtorek, 22.9.2020 10:14
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki