[FOTO] To pierwsze takie zawody we Wrocławiu

poniedziałek, 21.11.2016 16:25 1833 0

19 listopada Wrocław opanowali miłośnicy jazdy na hulajnodze. Wszystko za sprawą turnieju Chilli Scooter Jam by No Limits. W zawodach wystąpili m.in. Bartek Oskroba, mistrz Polski w wyczynowej jeździe na hulajnodze, a także zwycięzca największego tego typu konkursu w Niemczech - Timon Kunze, a także pierwszy raider w Czechach – Martin Nogel i jego podopieczny - Tomas Lorenz. Nie zabrakło Kamila Negre’a, Miłosza Nowaka i Artura Lenarta, którzy są znani w stylu jazdy Park.

Stolica Dolnego Śląska doczekała się zawodów w jeździe na hulajnodze. 19 listopada w skateparku przy ulicy Legnickiej odbyło się Chilli Scooter Jam by No Limits. To pierwsze tego typu wydarzenie we Wrocławiu, a zarazem największe w zachodniej Polsce. Podczas zawodów zderzyły się ze sobą dwa style w jeździe na hulajnodze - Street i Park.

Organizatorem wydarzenia jest No Limits – stowarzyszenia, które promuje i rozwija sporty ekstremalne, niszowe oraz wspiera działalności sportowo-kulturowe. Wcześniej grupa zorganizowała między innymi eventy promujące Inline Skating (jazda na rolkach) i Skateboarding (jazda na deskorolkach). Projekt wspiera wrocławskie stowarzyszenie Tratwa, którego działalność ma na celu wzmacnianie i aktywizację działalności organizacji socjalnych oraz ożywianie ich współpracy z administracją publiczną.

Foto:. Jiri Śedliry

Dodaj komentarz

Komentarze (0)