komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 22 września 2018

Tomasza, Maurycego

[FOTO] O krok od tragedii. Bus po dachowaniu zatrzymał się na dachu zaparkowanych samochodów. Kierowca wypadł przez przednią szybę!

sobota, 8.9.2018 15:14 , komentarze: 1 , odsłony: 4872
kategorie artykułu:

Przed godziną 13.00 na drodze Wrocław - Oława w okolicy miejscowości Jankowice doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem dostawczym stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 

Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, kierowca jadąc od Wrocławia w kierunku Oławy przemieszczał się z bardzo dużą prędkością. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na poboczę co doprowadziło do dachowania. Pojazd jakim się poruszał zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej, przebijając się przez płot prywatnej posesji. Ostatecznie bus zatrzymał się na dachu zaparkowanego auta, a kierowca wypadł przez przednią szybę. 

Na miejscu pojawiły się służby ratownicze. Zespół pogotowia ratunkowego przetransportował poszkodowanego do szpitala. Na szczęście w momencie zdarzenia na podwórku prywatnej posesji nikt nie przebywał. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalają wszystkie szczegóły zajścia, aktualnie nie wiadomo, czy mężczyzna był trzeźwy. 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 17 godz temu
czwartek, 20.9.2018 06:00
środa, 19.9.2018 12:48
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Wypożyczalnia osuszaczy
biura do wynajęcia
monitoring GPS
części Samsung
Sklep AZE