komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 16 listopada 2018

Gertrudy, Edmunda

[FOTO] O krok od tragedii. Bus po dachowaniu zatrzymał się na dachu zaparkowanych samochodów. Kierowca wypadł przez przednią szybę!

sobota, 8.9.2018 15:14 , komentarze: 1 , odsłony: 5313
kategorie artykułu:

Przed godziną 13.00 na drodze Wrocław - Oława w okolicy miejscowości Jankowice doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem dostawczym stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 

Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, kierowca jadąc od Wrocławia w kierunku Oławy przemieszczał się z bardzo dużą prędkością. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na poboczę co doprowadziło do dachowania. Pojazd jakim się poruszał zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej, przebijając się przez płot prywatnej posesji. Ostatecznie bus zatrzymał się na dachu zaparkowanego auta, a kierowca wypadł przez przednią szybę. 

Na miejscu pojawiły się służby ratownicze. Zespół pogotowia ratunkowego przetransportował poszkodowanego do szpitala. Na szczęście w momencie zdarzenia na podwórku prywatnej posesji nikt nie przebywał. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalają wszystkie szczegóły zajścia, aktualnie nie wiadomo, czy mężczyzna był trzeźwy. 

 

Wasze komentarze


wczoraj, 19 godz temu
wczoraj, 20 godz temu
poniedziałek, 12.11.2018 17:00
poniedziałek, 12.11.2018 15:35
Wypożyczalnia osuszaczy
Sklep AZE
części Samsung
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Kserokopiarki
monitoring GPS
New-House
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
biura do wynajęcia
Teagle