[AKTUALIZACJA] Funkcjonariusze z Długołęki poszukują zaginionej 13-latki

czwartek, 22.2.2024 13:55 649 0

[AKTUALIZACJA]
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Długołęce prowadzili czynności poszukiwawcze za 13-latką, która w dniu 21 lutego br. o godz. 21:30 wyszła z miejsca zamieszkania, w Kiełczowie i przez kilkanaście kolejnych godzin nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Prowadzone wielotorowo, intensywne działania policjantów oraz informacje przekazywane przez osoby trzecie przyczyniły się do odnalezienia zaginionej.

W poszukiwaniach zaginionej 13-letniej mieszkanki Kiełczowa zaangażowano znaczne siły oraz środki policyjne. Szeroko zakrojona akcja informacyjna prowadzona w mediach oraz intensywna praca funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu przyczyniły się do odnalezienia zaginionej nastolatki.

Dziewczyna, cała i zdrowa, zostanie przekazana pod opiekę opiekunów.

 

 

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Długołęce prowadzą czynności poszukiwawcze za 13-letnią Julią Rymską, która był ostatni raz widziana w dniu 21 lutego br. o godz. 21:30 w miejscu zamieszkania, w Kiełczowie. Nastolatka wyszła z domu zabierając ze sobą psa i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu nastolatki prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Długołęce, osobiście lub pod nr tel. 47 871 65 20, bądź z najbliższą jednostką Policji.

Julia Rymska ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy długie, proste w kolorze blond, oczy koloru niebieskiego. 

13-latka widziana była po raz ostatni w dniu 21 lutego br. o godz. 21:30 w miejscu zamieszkania, w miejscowości Kiełczów. Ubrana była w czarną kurtkę do pasa, spodnie jeansowe z dziurami na kolanach oraz buty sportowe koloru czarno-białego.

Nastolatka wyszła z domu zabierając ze sobą psa rasy mieszanej, średniej wielkości o sierści koloru biało-brązowego

W przypadku ujawnienia zaginionej bądź posiadania informacji o miejscu jej przebywania, prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Długołęce, osobiście lub pod nr tel. 47 871 65 20, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Poniżej zamieszczamy zdjęcie zaginionej oraz psa, z którym opuściła miejsce zamieszkania.

źródło: KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)