komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 21 czerwca 2018

Alicji, Alojzego

[FOTO] Nagrody dla sportowców i trenerów rozdane

piątek, 29.4.2016 10:35 , komentarze: 0 , odsłony: 2705
kategorie artykułu:

Świdniccy sportowcy i trenerzy otrzymają nagrody i wyróżnienia Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2015 rok. Ich uroczyste wręczenie odbyło się podczas kwietniowej sesji Rady Miejskiej w Świdnicy.

Bardzo cieszę się, że Was widzę i, że osiągacie sukcesy, z których wszyscy możemy być dumni. Propagowanie sportu to rzecz niezwykle ważna, a te zdrowe nawyki zostaną wam na zawsze. Liczę, że przy wsparciu naszej rady stworzymy takie miejsca, gdzie z dumą będziecie rozgrywać mecze i gdzie godnie będziecie ćwiczyć. Życzę wam, aby sport dawał wam wiele radości i satysfakcję a tym skromnym wyróżnieniem zmobilizujemy was do dalszej pracy i osiągania sukcesów- powiedziała prezydent miasta, Beata Moskal-Słaniewska.

Uhonorowane osoby i kluby sportowe:   

1) Nagrody indywidualne dla zawodników:

a)  w wysokości po 1.000 zł:

  • Jerzy Brzostowski – Taekwon - do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon - do „Gryf”,

  • Piotr Jamro – Kickboxing - Stowarzyszenie Fighter Kaczmarek Grodowski,

 

b)  w wysokości po 500 zł:

  • Aleksandra Druciak - Siatkówka - Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,

  • Ewa Woźniak - Siatkówka - Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,

  • Julita Rafałko – Siatkówka - Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,

  • Małgorzata Toroń – Lekkoatletyka - Międzyszkolny Uczniowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Olimpia,

  • Natalia Gezella - Siatkówka - Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,

  • Oskar Cebula – Pływanie – Klub Sportowy Neptun „ Świdnica”,

 

c)  w wysokości po 300 zł:

  • Alicja Kubina - Taekwon-do - Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf

  • Arkadiusz Osienienko - Taekwon-do - Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf

  • Tomasz Paździora - Taekwon-do - Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf

 

2) Nagroda zespołowa - upominek rzeczowy:

           a)  w wysokości 2.400 zł (po 150 zł na osobę) dla drużyny Świdnickiego Klubu Piłki  Ręcznej w składzie:

  • Adam Chmiel

  • Adrian Trzpil

  • Aleksander Ingram

  • Jakub Matlęga

  • Jakub Zaremba

  • Karol Wieczorek

  • Maksymilian Paleń

  • Mikołaj Schwartz

  • Olgierd Etel

  • Patryk Korbut

  • Paweł Starosta

  • Rafał Kopyciak

  • Rafał Kulon

  • Rafał Wiszniowski

  • Szymon Sokołowski

  • Wojciech Kryśpiak

 

    b)  w wysokości 1.800 zł (po 150 zł na osobę) dla drużyny Miejskiego Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica w składzie:

  • Bartosz Doliński

  • Fabian Tragarz

  • Hubert Konstanty

  • Igor Rajca

  • Jan Koczut

  • Kacper Stachurski

  • Kornel Czochara

  • Ksawery Istelski

  • Mateusz Trzciński

  • Oskar Leśniak

  • Rafał Dzidek

  • Trener Mariusz Krupczak

 

         c)  w wysokości 900 zł (po 150 zł na osobę) dla zawodniczek Miejskiego Klub Siatkówki „Świdnica” w składzie:

  • Julia Graczyk

  • Kinga Szarawarska

  • Kornelia Grzelka

  • Marta Mielnik

  • Paulina Jewiarz

  • Wiktoria Dynowska

 

3)  nagroda zespołowa dla zawodników:

w wysokości 1.200 zł (po 300 zł na osobę) dla akrobatów  Miejskiego Klub Sportowego Polonia w  składzie:

  • Dorian Pas

  • Jan Socha

  • Szymon Bentkowski

  • Szymon Pas

 

4)  nagroda dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości  po 600 zł:

  • Krzysztof Terebun  - Piłka ręczna - Świdnicki Klub Piłki Ręcznej Świdnica,

  • Marek Olczyk – Siatkówka - Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,

  • Mariusz Kuc – Boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,

  • Dimitrios Theodosiadis -  Międzyszkolny Uczniowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Olimpia,

  • Mirosław Treczyński-  Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,

  • Piotr Godula – Siatkówka – Gimnazjum nr 3 w Świdnicy,

  • Waldemar Zdebski – Taekwon-do - Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf,



5)  nagroda za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej            w wysokości po 1000 zł:

  • Aleksandra Zelek- Piłka ręczna - Świdnicki Klub Piłki Ręcznej Świdnica,

  • Małgorzata Hoszowska-Ziemak - Sport motorowy, Łyżwiarstwo figurowe – Automobil Klub Sudecki,

  • Michał Wawro - Akrobatyka  - Miejski Klub Sportowy Polonia,

 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy kolejnych osiągnięć sportowych i satysfakcji               z prowadzonej działalności sportowej.



 

Wasze komentarze

piątek, 15.6.2018 08:16
czwartek, 14.6.2018 08:52
środa, 13.6.2018 12:13
niedziela, 10.6.2018 09:45
środa, 6.6.2018 09:38
wtorek, 5.6.2018 11:42
wtorek, 5.6.2018 10:49
czwartek, 24.5.2018 19:46
środa, 23.5.2018 09:15
wtorek, 22.5.2018 14:07
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Auto Max
Auto Max
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Muzeum Broni
Muzeum Broni