komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 20 listopada 2018

Anatola, Sedzimira

Festiwal Sportów Szkolnych

czwartek, 14.6.2018 15:11 , komentarze: 0 , odsłony: 362
kategorie artykułu:

W najbliższą niedzielę na terenach Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach podczas VIII Pikniku Olimpijskiego odbędzie się Festiwal Sportów Szkolnych.
Festiwal jest organizowany przez Departament Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia i Akademię Talentów i Uzdolnień przy Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.

Do udziału w Festiwalu zaproszeni są uczniowie klas II i III szkół podstawowych z nauczycielami oraz towarzyszącymi im rodzicami uczniów. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie rozszerzonej oferty sportowej dla dzieci młodszych, zachęcenie do rozwijania talentów sportowych wrocławskich szkół podstawowych oraz umożliwienie kontaktu z wybitnymi polskimi sportowcami. Wydarzenie będzie miało miejsce przy okazji wielkiego święta wrocławskiego sportu - VIII Pikniku Olimpijskiego, podczas którego uczniowie spotkają się z gwiazdami światowego sportu, m.in. z Renatą Mauer-Różańską, Pawłem Rańdą oraz z innymi olimpijczykami.

W programie m.in. gry i zabawy dla dzieci, Puchar Polski Strongman 2018, przejażdżki na kucykach, kino 9D, strzelectwo laserowe, pokazy taneczne i sportowe, pokaz konny i wiele innych atrakcji.

Festiwal Sportów Szkolnych już w niedzielę 17 czerwca 2018 od godziny 12.00 na terenach Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach, ul. Zwycięska 2.
Wstęp wolny.

 

Wasze komentarze


poniedziałek, 19.11.2018 08:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sklep AZE
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Kserokopiarki
Wypożyczalnia osuszaczy
New-House
monitoring GPS
Teagle
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
części Samsung
biura do wynajęcia