komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 20 października 2018

Ireny, Kleopatry

Ruszyła VII edycja programu MOZART

poniedziałek, 14.5.2018 12:00 , komentarze: 0 , odsłony: 330
kategorie artykułu:

W ramach programu "Mozart" Miasto Wrocław już po raz siódmy oferuje wsparcie finansowe dla partnerstw, w których jedną stroną stanowią przedsiębiorcy działający i zatrudniający pracowników na terenie Wrocławia, drugą - pracownicy naukowi. Wszystkie zgłoszone przez partnerstwa projekty zostaną poddane weryfikacji, a te najwyżej ocenione otrzymają dofinansowanie z budżetu miejskiego. 

Jakie i dla kogo płyną z programu korzyści? 

Naukowiec zyska możliwość zastosowania swojej wiedzy w praktyce. Dzięki elastycznej formule programu będzie mógł łączyć dotychczasowy etat na uczelni z pracą na rzecz partnerskiej firmy. Przedsiębiorca skorzysta ze specjalistycznej wiedzy naukowca na rzecz rozwoju swojej firmy swojego rozwoju. 

Największym wygranym partnerstwa będzie jednak Wrocław i jego mieszkańcy. Efektem współpracy są innowacyjne rozwiązania, produkty i usługi, rozwój działających lokalnie przedsiębiorstw, a co za tym idzie także powstanie nowych miejsc pracy. 

Miasto zaprasza do programu "Mozart" od 2012 r. Wsparcie finansowe uzyskało dotąd 165 projektów realizowanych przez partnerstwa. 

W ramach VII edycji programu  dofinansowanie z budżetu miejskiego otrzyma maksymalnie 30 partnerstw. Największe szanse mają te, których współpraca może zaowocować rozwojem rynku pracy, przede wszystkim poprzez tworzenie innowacyjnych produktów i usług.

Termin zgłaszania się do udziału w programie:  20 czerwca 2018 r .

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 12 godz temu
piątek, 19.10.2018 16:00
piątek, 19.10.2018 11:00
piątek, 19.10.2018 08:45
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
monitoring GPS
biura do wynajęcia
Wypożyczalnia osuszaczy
Sklep AZE
części Samsung
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Teagle
New-House
Praca na GoWork
Praca na GoWork