komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 28 maja 2018

Jaromira, Justa

W tę sobotę charytatywny turniej dla Natalki z Kiełczowa

piątek, 11.5.2018 09:00 , komentarze: 0 , odsłony: 138
kategorie artykułu:

PIĘCIOLETNIA NATALKA, BY UNIKNĄĆ BÓLU I WÓZKA INWALIDZKIEGO, POTRZEBUJE KOSZTOWNYCH OPERACJI! W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ W WILCZYCACH DLA DZIEWCZYNKI ZAGRAJĄ UCZESTNICY CHARYTATYWNEGO TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ.

Natalka urodziła się bardzo chora, w swoim życiu przeszła więcej ciężkich operacji, niż skończyła lat. Jednak jak mówi - niczego się nie boi, nawet bólu - jest szansa, że kolejne dwie operacje uratują jej nóżki i dziewczynka będzie chodzić. Na  przeszkodzie mogą stanąć pieniądze. Leczenia podjęli się lekarze z niemieckiej, specjalistycznej kliniki ortopedycznej w Aschau im Chiemgau nieopodal Monachium. Jednak operacja obu bioder kosztuje około 130 tysięcy złotych. Dla rodziców to kwota niewyobrażalna. 

Żeby choć trochę przybliżyć dziewczynkę do celu, w najbliższą sobotę, 12 maja, WKS Volley Wilczyce w Wilczycach koło Wrocławia organizuje Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej. Początek – o godzinie 10.00, wydarzenie ma potrwać do godziny 18.00. Podczas turnieju nie zabraknie imprez towarzyszących, jak: Bieg Krasnala, Bieg PSIjaźni, rajd rowerowy, zawody wędkarstwie. Będą też dmuchańce, pokaz magicznych sztuczek, gra w piłkę z piłkarzami WKS Wilczyce, poczęstunek. Szczegóły imprezy tutaj: https://www.facebook.com/events/529042767491300/

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
biura do wynajęcia