komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 23 lipca 2018

Stwosza, Bogny

Kobieta pomagająca w pracach domowych okradała właścicela

piątek, 13.4.2018 10:00 , komentarze: 0 , odsłony: 364
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław- Śródmieście realizując czynności operacyjne zatrzymali kobietę, która pomagając w pracach domowych okradła właściciela mieszkania. Łupem podejrzanej padły m.in. monety kolekcjonerskie, medale, zegar i biżuteria. Skuteczne działania policjantów doprowadziły do odzyskania skradzionych przedmiotów i zatrzymania podejrzanej. Grozić jej może teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

42-letnią mieszkankę Oleśnicy, która pomagała w pracach domowych jednemu z seniorów mieszkających na terenie Wrocławia i okradła go, szybko namierzyli i zatrzymali policjanci z komisariatu na Śródmieściu. Wcześniej funkcjonariusze otrzymali informację o kradzieży od pokrzywdzonego i od razu zajęli się sprawą. Mężczyzna stwierdzając brak wartościowych przedmiotów w swoim mieszkaniu od razu powiadomił Policję.

Ustalenia policjantów potwierdziły, że tego przestępstwa dopuściła się kobieta pomagająca pokrzywdzonemu w pracach domowych.

42-latka po zatrzymaniu i przesłuchaniu, usłyszała zarzut kradzieży, do której przyznała się jednocześnie tłumacząc swoje zachowanie problemami finansowymi.

Jak ustalili policjanci była już wcześniej karana za inne przestępstwa.

Działając dalej w tej sprawie kryminalni odzyskali dużą część skradzionego mienia o łącznej wartości 45 tys. złotych. Kobiecie grozić może teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 1 godz temu
2
niedziela, 22.7.2018 13:33
2
czwartek, 19.7.2018 23:30
czwartek, 19.7.2018 12:07
poniedziałek, 16.7.2018 09:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
biura do wynajęcia