komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 23 lipca 2018

Stwosza, Bogny

41-latka przysypało na biedaszybach. Mężczyzna zmarł w szpitalu

piątek, 12.1.2018 14:58 , komentarze: 1 , odsłony: 1670
kategorie artykułu:

W okolicach Nowego Lubominka, na terenie nielegalnego wyrobiska, doszło do wypadku. Na jednego z dwóch pracujących mężczyzn, zawaliła się ściana z ziemi. Pogotowie ratunkowe zabrało ciężko rannego mężczyznę do wałbrzyskiego szpitala.

Z informacji uzyskanych od policji wynikało, że na miejscu pracowali dwaj mężczyźni. 41-latka przysypała ziemia. Jego 28-letni kolega zdołał go wyciągnąć spod zwału zanim na miejsce dotarli lekarze z pogotowia ratunkowego. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, gdzie stwierdzono wiele obrażeń klatki piersiowej, głowy i jamy brzusznej.

- U pacjenta stwierdzono między innymi pękniętą wątrobę, krwawienie do jamy brzusznej. Niedokrwienie i niedotlenienie wielu narządów - mówił w rozmowie z Muzycznym Radiem ordynator Oddziału Anestozjologii  Intensynej Terapii wałbrzyskiego szpitala im. Sokołowskiego w Wałbrzychu,  Romuald Komandorski.

41-latek w stanie skrajnego wyczerpania trafił na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Pomimo usilnych starań lekarzy mężczyzna zmarł.

W związku ze śmiercią poszkodowanego w wypadku, policja wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Zabezpieczono miejsce zdarzenia wraz narzędziami używanymi przez obu mężczyzn. Po zebraniu dowodów, zostaną one przekazane do wałbrzyskiej prokuratury, która zadecyduje o dalszych losach w sprawie.

 

Wasze komentarze

to osoba pelnoletnia wiec co tu kogo winowac ,sam winien ze tam poszedl i stalo sie nieszczescie

piątek, 12.01.2018 16:31:58 autor:

wtorek, 17.7.2018 13:17
poniedziałek, 16.7.2018 09:39
czwartek, 12.7.2018 13:26
przewozy międzynarodowe piątka bus
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki