komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Lucji, Wilhelma

Starsza kobieta wyszła z domu i się zgubiła. Odnaleźli ją policjanci

piątek, 16.2.2018 15:59 , komentarze: 0 , odsłony: 741
kategorie artykułu:

W godzinach nocnych dyżurny Komisariatu Policji Wrocław - Ołbin otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 80 - letniej kobiety, cierpiącej na zaniki pamięci. Kobieta wyszła z domu i brak było z nią kontaktu. Ponadto starsza pani ubrana była nieodpowiednio do pory roku. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania zaginionej. Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy i wspierających ich wielu innych osób, w ciągu zaledwie 30 minut od momentu zgłoszenia o zaginięciu, wrocławscy policjanci odnaleźli kobietę.

fot.pixabay

Informację  o zaginięciu starszej kobiety przekazał mąż. Dyżurny policyjnej jednostki niezwłocznie, po uzyskaniu informacji wszczął czynności poszukiwawcze. Z uwagi na niską temperaturę i zagrożenie dla starszej pani, w jej poszukiwaniach uczestniczyło kilkanaście patroli.

Funkcjonariusze o zaginięciu 80 - latki poinformowali również korporacje taksówkarskie i Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne  we Wrocławiu. W trakcie trwania poszukiwań do  policjantów zaczęły napływać różne szczątkowe informacje na temat starszej kobiety, która widziana miała być w kapciach w okolicach Placu Orląt Lwowskich.

Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy i wielu innych osób, w ciągu zaledwie 30 minut od momentu zgłoszenia o zaginięciu, wrocławscy policjanci odnaleźli kobietę. 80 - latka była zmarznięta i przestraszona. Wszystko jednak skończyło się szczęśliwie. Po odnalezieniu, Pani oświadczyła, że wyszła na spacer i nie potrafiła wrócić do domu.

(Źródło - KMP we Wrocławiu)

 

Wasze komentarze

niedziela, 24.6.2018 11:57
1
środa, 20.6.2018 09:18
piątek, 22.6.2018 08:43
2
piątek, 22.6.2018 00:00
Super TAXI
Super TAXI
biura do wynajęcia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele