komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

niedziela, 15 lipca 2018

Henryka, Wlodzimierza

Wpadła do studzienki kanalizacyjnej

czwartek, 4.1.2018 19:18 , komentarze: 2 , odsłony: 3693
kategorie artykułu:

26-letnia kobieta wpadła do, głębokiej na około 3 metry, studzienki kanalizacyjnej i utknęła w środku. Młodej mieszkance Wałbrzycha, groziło spędzenie w pułapce nocy. Gdyby nie przypadek, nikt nie usłyszałby jej wołania o pomoc.

Lokatorzy pobliskiej kamienicy jednogłośnie oceniają, że kobieta miała dużo szczęścia. Znalazła się w miejscu słabo oświetlonym i rzadko uczęszczanym. Dodatkowo studzienka zalana była częściowo wodą. Spędzenie nocy w takim miejscu, w warunkach zimowych mogło być groźne dla życia.

Szczęśliwie wołanie o pomoc usłyszał jeden z lokatorów, który najpierw samodzielnie próbował pomóc dziewczynie. Kiedy okazało się, że nie da rady, wezwał straż pożarną.

- Młoda kobieta utknęła w studzience kanalizacyjnej, o średnicy około metra. – mówi Robert Strojny z Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu  – Problemem był dostęp do miejsca. Studzienka zlokalizowana jest w miejscu, którego nie widać z ulicy.

Strażacy zabezpieczyli miejsce i pomogli uwięzionej kobiecie wydostać się na zewnątrz. 26-latka wyszła z pułapki o własnych siłach, po podanej przez ratowników drabinie. Odmówiła również pomocy medycznej. Miejsce zostało zabezpieczone przez strażaków taśmą.

 

Wasze komentarze

No i oczywiście chwała ludziom dobrej woli :-)
piątek, 05.01.2018 04:08 autor: c+e
No i oczywiście chała ludziom dobrej woli :-)
piątek, 05.01.2018 04:06 autor: c+e
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
przewozy międzynarodowe piątka bus
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max