komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 24 maja 2018

Joanny, Zuzanny

Tego policjanci się nie spodziewali - interwencja z finałem

wtorek, 6.2.2018 15:00 , komentarze: 0 , odsłony: 2345
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwie kobiety w sprawie dotyczącej posiadania znacznej ilości środków odurzających. Podczas interwencji w związku z awanturą w mieszkaniu babci jednej z zatrzymanych, funkcjonariusze ujawnili między innymi marihuanę oraz amfetaminę, a także tabletki ekstazy. Wobec jednej z zatrzymanych zastosowany został tymczasowy areszt.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednym z mieszkań, gdzie dwie kobiety miały znajdować się pod wpływem alkoholu i zachowywać się agresywnie w stosunku do babci jednej z nich.

Po chwili policjanci dotarli na miejsce. W trakcie podjętej interwencji ujawnili znaczną ilość środków psychotropowych w postaci marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy, a także grzybów halucynogennych. Funkcjonariusze zabezpieczyli w tej sprawie również wagi elektroniczne służące do porcjowania oraz szklane lufki.

22 i 28 - latka trafiły do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Wobec starszej z kobiet sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KP Wrocław Krzyki

 

Wasze komentarze

wtorek, 22.5.2018 13:04
poniedziałek, 21.5.2018 17:36
poniedziałek, 21.5.2018 12:40
2
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele