komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

sobota, 23 czerwca 2018

Wandy, Zenona

Bolko w marcu jak w garncu - metal, rock, hip-hop

czwartek, 1.3.2018 09:10 , komentarze: 0 , odsłony: 584
kategorie artykułu:

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza w marcu na 3 wydarzenia w Klubie Bolko. W programie są koncerty, które zainteresują fanów ekstremalnego metalu, rocka i hip-hopu. Dotychczasowe tegoroczne występy cieszyły się dużym zainteresowaniem i w nadchodzącym miesiącu będzie jeszcze lepiej. 

10 marca [sobota] - VADER + Shodan
Po wyprzedanym w 2015 roku koncercie Vader zawita ponownie do Świdnicy! Marcowy koncert w Klubie Bolko będzie okazją do świętowania 25-lecia pierwszej płyty zespołu "Ultimate Incantation", którą zespół odegra w całości! Przypomnijmy: wydany w 1992 roku album był pierwszym w historii pełnowymiarowym materiałem wydanym na Zachodzie przez polską grupę i to nakładem ówczesnej potęgi ekstremalnego metalu Earache Rec. Nagrywali dla nich Entombed, Carcass, Bolt Thrower i inni tytani lat 90. Pojawienie się w tym gronie Vader było wydarzeniem epokowym.
Szczegóły: https://www.sok.com.pl/vader-shodan-metal/ 

16 marca [piątek] - NEUOBERSCHLESIEN + support
Zespół odwiedzi Świdnicę na trasie promującej nowy album studyjny “3”, którego w ostatni poniedziałek można było posłuchać na żywo z radiowej “Trójki”. Nowoczesna muza wsparta mocnym uderzeniem gitar z elektronicznymi smaczkami do tego zjawiskowa pirotechnika sceniczna! NeuOberschlesien to widowiskowe show, mocny i czysty śląski przekaz, znakomity kontakt muzyków z publicznością, dosadne i mocne teksty Michała Stawińskiego obdarzonego niezwykłą barwą głosu.
Szczegóły: https://www.sok.com.pl/neuoberschlesien-metal/ 

24 marca [sobota] - WIELKA RAPSODIA ŚWIDNICKA #5: breakdance + koncert
Zapraszamy na kolejną edycję prawdopodobnie najlepszej imprezy hip-hop na Dolnym Śląsku! Tym razem w formule konkursowej bierzemy na warsztat breakdance. Uczestników będą oceniać znani w środowisku tanecznym bboye: Baran, Bartek z Wągrowca i Kamej. Nie zabraknie klasycznych bitówi, które zaserwuje Markowy a na zakończenie koncert zagra świdnicka ekipa, której pojawienie się na pewno zainteresuje wielu fanów hip-hopu. 
Szczegóły: https://www.sok.com.pl/rapsodia5/ 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 13 godz temu
sobota, 16.6.2018 07:49
wtorek, 29.5.2018 09:47
4
niedziela, 6.5.2018 10:47
poniedziałek, 30.4.2018 14:00
niedziela, 22.4.2018 08:00
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Miral
Miral
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Auto Max
Auto Max
Muzeum Broni
Muzeum Broni