komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

sobota, 26 maja 2018

Filipa, Pauliny

Pierwszy w Polsce sklep internetowy z samochodami używanymi otworzył biuro w Świdnicy!

czwartek, 1.1.1970 01:00 , odsłony: 4922
kategorie artykułu:

CarForFriend.pl to pierwszy sklep internetowy, który oferuje sprzedaż samochodów używanych. Firma stworzyła miejsce w sieci, w którym można zamówić lub wybrać auto z  ponad 2,5 tys. rzetelnie sprawdzonych modeli z Polski i Niemiec. CarForFriend.pl uzyskał członkostwo w prestiżowej Niemieckiej Organizacji Rzetelnych Handlarzy Samochodami – BVFK, co stanowi o profesjonalizmie i uczciwości prowadzonych działań w zakresie sprzedaży używanych pojazdów. Jest to widoczne w samochodach pochodzących od niemieckich uczestników organizacji, posiadających m.in. gwarancję prawdziwości stanu licznika oraz zabezpieczenia kwestii prawnych zakupu.

Dzięki CarForFriend.pl  dostaniemy model idealnie dopasowany do naszych potrzeb, unikniemy nieuczciwych sprzedawców, wywindowanych cen, ukrytych usterek i przekręconych liczników.

- U nas można kupić auto na zamówienie - mówi Jacek Fijołek, prezes zarządu JCK Sp. z o.o. - W naszym biurze przy ul. Ofiar Oświęcimskich 28 klient ma możliwość zamówienia i nabycia dowolnego modelu z wybranymi przez siebie parametrami, które następnie zostanie wyszukane i sprowadzone do Świdnicy. Zaletą sklepu jest współpraca z doświadczonymi doradcami, którzy od lat monitorują zmiany na rynku motoryzacyjnym. To ważne, ponieważ nabywcy, kuszeni kolorowymi promocjami i reklamami, decydują się na bardzo drogie modele aut, które często nie są warte swoich wygórowanych cen. Oprócz tego nasi klienci otrzymują wsparcie od firmy na każdym etapie: podczas zakupu, ubezpieczania oraz rejestracji pojazdu. Mają również możliwość zwrotu samochodu.

UWAGA!

Do końca roku dla mieszkańców powiatu świdnickiego rejestracja zakupionego w CarForFriend.pl pojazdu w cenie auta – bez kolejek w urzędzie!

Dzięki CarForFriend.pl można zaoszczędzić czas i pieniądze. Decydując się na zakup, poprzez sklep internetowy, jesteśmy w stanie pominąć wszelkie koszty związane z przygotowaniami do wyjazdu, paliwem, tłumaczeniem dokumentów oraz pomyłką lub oszustwem związanym z zakupem. Zaoszczędzone pieniądze, uzupełnione o kwotę negocjacji ceny, możemy zainwestować w kupno lepszego pojazdu.

Zakup samochodu w sklepie internetowym CarForFriend.pl jest bezpieczny i prosty. Na początku, oprócz podstawowych danych technicznych, portal umożliwia dostęp do tzw. wirtualnych oględzin, mających pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Transakcja odbywa się bez zbędnych, uciążliwych formalności –  umowa spisywana jest na jednej stronie!

Więcej o sklepie na  fanpage’u - https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/

BIURO CarForFriend.pl

58-100 Świdnica

ul. Ofiar Oświęcimskich 28

Tel.  515 515 098

https://www.carforfriend.pl/

https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/

 

 
wczoraj, 21 godz temu
3
czwartek, 24.5.2018 17:08
3
czwartek, 24.5.2018 13:30
3
czwartek, 24.5.2018 08:37
1
wtorek, 22.5.2018 14:24
4
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Skład opału Agro
Skład opału Agro
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Muzeum Broni
Muzeum Broni