Pierwszy kiermasz ciast dla pogorzelców z Kamieńca za nami. Rodzina nadal w bardzo trudnej sytuacji

niedziela, 5.2.2023 16:34 2537 1

Za nami pierwszy kiermasz ciast, z którego dochód zostanie wpłacony na konto zbiórki dla rodziny, której dom spłonął 26 grudnia w Kamieńcu Ząbkowickim. Słodkości były sprzedawane w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim. 

- Zebraliśmy 1952 zł, które zostaną  wpłacone na subkonto zrzutka.pl - mówi organizatorka kiermaszu, Iwona Zaręba - Chcielibyśmy serdecznie podziękować Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 za umożliwienie przeprowadzenia kiermaszu ,a pracownikom szkoły za wsparcie przy jego realizacji! 

Już w czwartek 9 lutego ciasta sprzedawane będą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1w Kamieńcu Ząbkowickim (podstawówka "na dole") przed i po wywiadówce dla rodziców.  Serdecznie zapraszamy do tej akcji pomocy, zakupić pyszne ciasta i tym gestem wspomóc mieszkańców Kamieńca! 

Rodzina nadal jest w bardzo trudnej sytuacji, ciągle mieszkają w świetlicy środowiskowej w Chałupkach z pięcioma innymi osobami z Ukrainy.

Przypominamy również, że ciągle trwa zbiórka dla poszkodowanej rodziny na portalu zrzutka.pl  gdzie można wpłacić dowolną kwotę!

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:
blondynka
czwartek, 01.01.1970 01:00
Darmo otrzymaliście , darmo dawajcie ..... Piękny gest ♥️
blondynka niedziela, 05.02.2023 17:59
Darmo otrzymaliście , darmo dawajcie ..... Piękny gest ♥️