METAMORFOZY NATURHOUSE w Ząbkowicach Śl.! Czas na Ciebie!

poniedziałek, 11.9.2017 00:00 9184 1

Zapisz się już dziś na wizytę!  https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/

 

Historia Pani Kasi l. 39

Spadek wagi- 21,8 kg

 

„Decyzję o odchudzaniu podjęłam, ponieważ nie podobałam się sobie i nie mogłam znaleźć ubrań w swoim rozmiarze. Chciałam podobać się swojemu mężowi, który bardzo mnie kocha i nigdy nie powiedział mi, że jestem za gruba. Wielokrotnie próbowałam stracić na wadze , ale każda próba kończyła się niepowodzeniem.  Do Naturhouse trafiłam po obejrzeniu reklamy w telewizji.  Po podjęciu decyzji o odchudzaniu rodzina mnie wspierała i są dumni z moich sukcesów.  Podczas diety nie musiałam zrezygnować z wyjść do znajomych ani do restauracji. Do znajomych chodzę ze swoim jedzeniem- na początku byli trochę zdziwieni, ale teraz mi kibicują, a w restauracjach wybieram jedzenie dla mnie odpowiednie. Dieta w Naturhouse jest łatwa  i zawiera bardzo proste przepisy. Współpraca z Panią dietetyk układa się bardzo dobrze. Pani Agnieszka to bardzo miła i inteligentna osoba, która stara się pomóc w każdej sytuacji.

Chciałabym powiedzieć wszystkim, że odchudzanie wcale nie jest takie trudne jak się wydaje. Posiłki, które się spożywa podczas diety są smaczne. Podczas diety nie chodziłam głodna. Ubytek wagi  dodał mi siły na dalsze kontynuowanie diety. Naturhouse pomogło mi zrzucić ponad 20 kg i chętnie go polecam moim znajomym. ‘’

  

Historia Pani Pauliny l. 26

Spadek wagi – 14,1kg

 

„Od pewnego czasu źle się czułam w swoim ciele, ale ciągle miałam coś ważniejszego do załatwienia albo po prostu brakowało mi czasu na odwiedzenie Naturhouse. Dopiero kontrolna wizyta u lekarza i kiepskie wyniki otworzyły mi oczy i wiedziałam już, że coś muszę zrobić dlatego prosto od lekarza udałam się do Centrum Dietetycznego w Ząbkowicach Śl. O Naturhouse dowiedziałam się z ulotki jaką znalazłam u siebie w drzwiach. Od samego początku bycia na diecie moi bliscy i znajomi bardzo mi pomagali i wspierali. Sami z chęcią próbowali potraw przepisanych przez dietetyka. Bycie na diecie w żaden sposób nie ograniczyło mojego życia towarzyskiego. Pamiętam, że w drugim tygodniu diety poszliśmy ze znajomymi na kręgle. Alkohol zastąpiłam wodą a pizze sałatką i tez świetnie się bawiłam. Dietetyczne potrawy  były bardzo łatwe i szybkie w przyrządzeniu. Składały się z prostych składników a przede wszystkim były bardzo smaczne.

Pani Agnieszka była dla mnie zawsze wielką  podporą. Podczas trwania całej diety miałam kilka momentów, gdzie moja waga stała w miejscu albo nawet wzrosłą o kilka deko. Wtedy właśnie Pani Agnieszka nie pozwoliła mi się poddać i zawsze mnie wspierała.

Wszystkim osobom, które chcą się odchudzać mogę powiedzieć, że naprawdę warto. Dieta nie jest drastyczna i nie trzeba rezygnować ze wszystkich przyjemności. Z czystym sumieniem mogę polecić  Centrum Dietetyczne Naturhouse.”

  

Historia Oli l. 15

Spadek wagi- 24,4 kg

„Chciałam ładniej wyglądać, nie wstydzić się, być pewniejsza siebie. O Naturhouse  dowiedziałam się od kolegi z klasy. Na początku kuracji moja rodzina była przeciwna, ale gdy zobaczyła efekty to mówili- fajnie, że wzięłaś się za siebie. Czasami dieta była ciężka, gdy cała rodzina jadła schabowe a ja musiałam jeść dużo warzyw i owoców.  Współpraca z Panią dietetyk układała się bardzo dobrze. Poleciłabym wszystkim Centrum Dietetyczne Naturhouse. Osobą, które chcą się odchudzać poradziłabym przede wszystkim to , że trzeba jeść regularnie i nie objadać się w nocy.”

 

Zacznij odchudzanie od konsultacji z dietetykiem!!!

  • Motywujemy Cię do odchudzania na cotygodniowych spotkaniach
  • Dobieramy dietę i suplementację- jesz smacznie i nie odczuwasz głodu
  • Dbamy o dobre samopoczucie- bierzemy pod uwagę Twój tryb życia i upodobania smakowe, aby dieta była łatwa i przyjemna
  • Dążymy do twojej idealnej wagi- zyskujesz zdrowie i szczupła sylwetkę
  • Reedukujemy żywieniowo - dzięki czemu wiesz jak komponować zdrowe i smaczne posiłki.

 

 

6,5 mln na całym świecie zaufało Naturhouse i spełniło swoje marzenie o szczupłej sylwetce.

Zapraszamy na wizytę!

 

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Ul. Armii Krajowej

Tel. 780 001 727

Mail: zabkowice.slaskie@naturhouse-polska.com

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

grrrrubass wtorek, 12.09.2017 07:29
Ile kosztuje wizyta?