Nadano dwa tytuły „Zasłużony dla Gminy Ząbkowice Śląskie”

środa, 1.2.2023 10:14 2521 0

Podczas  styczniowej sesji Rady Miejskiej  uroczyście uhonorowano oraz nadano tytuł „Zasłużony  dla Gminy Ząbkowice Śląskie”  Sylwii Janickiej-Kurczynie oraz Januszowi Fiałkowskiemu.

10 listopada 2022 roku do Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich wpłynął wniosek o nadanie tytułu "Zasłużony dla Ząbkowic Śląskich" dla Janusza Fiałkowskiego i Sylwii Janickiej-Kurczynie, w którym  powoływano się na kilkudziesięcioletnią działalność Stowarzyszenia Inicjatyw Na Rzecz Dzieci Ziemi Ząbkowickiej", działającego w latach 1991-2019, prowadzenie Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej im. Kubusia Puchatka oraz Jadłodajni przy Parafii pw. Św. Anny w Ząbkowicach Śląskich.

O nadaniu tytułu radni zadecydowali na początku tego roku.

Tytuł „Zasłużony dla Gminy Ząbkowice Śląskie” jest nadawany za wybitne zasługi dla dobra i rozwoju gminy Ząbkowice Śląskie. Nadanie tytułu jest wyrazem wyróżnienia i uznania przez Radę Miejską Ząbkowic Śląskich dla członków wspólnoty samorządowej, którzy w sposób widoczny i niepowtarzalny przyczynili się do zaspokojenia zbiorowych potrzeb wspólnoty samorządowej, szczególnie przyczyniając się do jej rozwoju i promocji, pomnożenia dobrobytu lub popularyzowania osiągnięć.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek