Włamał się do mieszkania w Ząbkowicach. Jest już w rękach policji

środa, 6.11.2019 11:52 3213 0

Policjanci z Ząbkowic Śląskich zatrzymali włamywacza. Mężczyzna, który okradł mieszkanie w budynku wielorodzinnym trafił do aresztu.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że w ostatnim czasie na terenie powiatu ząbkowickiego doszło do kilku włamań do domów jednorodzinnych (Włamania na terenie powiatu. Pilnujcie swojego mienia, nie ułatwiajcie kradzieży złodziejom!). W kilku przypadkach złodzieje dostawali się do budynku przez niezamknięte okna lub pomieszczenia gospodarcze. Jak się okazuje na celowniku złodziei są także mieszkania w domach wielorodzinnych.

Do takiego właśnie zdarzenia doszło 29 października w Ząbkowicach Śląskich.

- 38-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego włamał się do mieszkania 64-latka i ukradł telewizor. Policjanci zatrzymali mężczyznę bezpośrednio po zgłoszeniu. 38-latek trafił do aresztu - informuje kom. Ilona Golec, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

Policja nadal apeluje o odpowiednie zabezpieczanie swojego mienia: domów, mieszkań, ale także samochodów.

- 31 października około godziny 17.30 w Ziębicach nieustalony sprawca z otwartego samochodu ukradł telefon i kartę bankomatową na szkodę 29-letniego mieszkańca powiatu nyskiego - dodaje policjantka.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek