[WIDEO] Jest już nowa płyta Zespołu Wychowawczego i teledysk do "Płynących Dni"

czwartek, 21.4.2022 16:42 1087 0

Zapowiadana przez nasz portal nowa płyta ząbkowickiej kapeli "Zespół Wychowawczy" jest już dostępna. Zespół nakręcił także kolejny teledysk, tym razem do utworu "Płynące dni".

Zespół Wychowawczy powstał w 2006 roku z inicjatywy Fredka w Ząbkowicach Śląskich. Ma na swoim koncie 400 zagranych koncertów w Polsce oraz pojedyncze wyjazdy do Czech.  Od początku istnienia zespołu w zespole występowało kilkunastu muzyków. Koncertowali na jednej scenie z takimi kapelami jak Strachy na lachy, Koniec Świata, Akurat, Maleo Reggae Rockers, KSU, Bracia Figo Fagot, Włochaty, Sedes, Zielone Żabki, Para Wino, Defekt Muzgó, Castet, Bethel, Awaria, Kabanos, Lej mi pół czy De Łindows. Grali wielokrotnie w kultowych klubach jak: Mega Klub w Katowicach, CK Wiatrak w Zabrzu, Underground Pub w Tychach, NCPP w Opolu, 4 Róże dla Lucienne w Zielonej Górze, czy Madness i Alibi we Wrocławiu. W 2017 roku Zespół Wychowawczy bierze udział w dużej imprezie plenerowej - charytatywnym koncercie „Gramy pomagamy”, gdzie występuje dla kilkutysięcznej publiki, zastępując na scenie Koniec Świata, a poprzedzając występ gwiazdy wieczoru – KSU.

 

Właśnie ukazał się  nowy album zespołu zatytułowany "Rozbite szkła". Na You Tube pojawił się także kolejny teledysk  - "Płynące dni".

O Zespole Wychowawczym i nowej płycie rozmawialiśmy niedawno  z Jakubem Fedykiem (Fredkiem) - Rozbite Szkła". Zespół Wychowawczy powraca z nowym albumem!

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)