Zasłużona emerytura

środa, 26.9.2018 08:25 2734 0

19 września br. podczas uroczystego spotkania w Urzędzie Miasta w Jaworzynie Śląskiej - Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy – podinsp. Andrzej Dobies, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP Świdnicy, policjanci, a także władze miasta Jaworzyny Śląskiej pożegnali odchodzącego na emeryturę asp. szt. Grzegorza Sowińskiego.

Ze służbą, koleżankami, kolegami i przełożonymi pożegnał się po  30 latach pracy i odszedł na zasłużoną emeryturę asp szt. Grzegorz Sowiński.  Wymienionego pożegnał Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy podinsp.Andrzej Dobies,  Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP Świdnicy, a także Burmistrz  Miasta Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz oraz jego zastępca Marek Zawisza.  Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy podziękował asp. szt. Grzegorzowi Sowińskiemu za długoletnią służbę  oraz wyraził słowa uznania za wysiłek i wkład w pracę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Odchodzący na emeryturę przez wszystkie lata służby dał się poznać jako wzorowy i zaangażowany w swoją pracę funkcjonariusz. 

Do podziękowań  dołączyli się również Burmistrz Miasta Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz oraz jego zastępca Marek Zawisza.  Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Świdnicy Dariusz Misiura oraz v-ice przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Świdnicy Ryszard Dyko,  dziękowali za wspólne lata służby asp. szt. Grzegorzowi Sowińskiemu, a w imieniu związkowców przekazali drobny upominek  oraz Brązową Honorową Odznakę Związków Zawodowych.   

Odchodzący na emeryturę otrzymał też list  gratulacyjny  w którym mógł przeczytać życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny.  

Dodaj komentarz

Komentarze (0)