Załatwił potrzeby fizjologiczne przy dworcowej windzie.

wtorek, 7.12.2021 10:26 927 0

Piątkowy wieczór – Centrum Przesiadkowe Świdnica Miasto. O godzinie 21.27 do przejścia podziemnego wchodzi młody mężczyzna i natychmiast kieruje się do windy peronowej. Jednak nie zamierzał on skorzystać z tego urządzenia, lecz postanowił załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. 

Każda osoba wchodząca na teren Centrum Przesiadkowego w wielu miejscach może zauważyć dość jednoznaczne informacje: "UWAGA TEREN MONITOROWANY". 17-letni Świdniczanin ich nie zauważył. Zaraz po załatwieniu swych potrzeb fizjologicznych udał się na poczekalnię dworca autobusowego, gdzie znajdują się również toalety.

Informacja o tym zdarzeniu natychmiast została przekazana patrolowi straży miejskiej. Już po kilku minutach młodzieniec zapewniał strażników, że taka sytuacja nie miała miejsca. Zapis monitoringu był jednoznaczny. Interwencję zakończono mandatem karnym. Osoba tego młodego Świdniczanina jest doskonale znana strażnikom. Obecnie toczy się postępowanie w sprawie uszkodzenia przez niego parkomatu, dopuścił się on również innych wybryków chuligańskich.

Źródło: SM Świdnica

Dodaj komentarz

Komentarze (0)