komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

Wpadł z amfetaminą i marihuaną. Był pod wpływem narkotyków

poniedziałek, 10.8.2020 14:18 , komentarze: 1 , odsłony: 1559
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno-Patrolowego świdnickiej komendy zatrzymali 26-letniego kierującego, u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem substancji psychotropowych, ponadto mężczyzna w chwili zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki.

9 sierpnia br. około godz. 2.00 w nocy  policjanci patrolujący rejon gminy Świdnica  zauważyli samochód osobowy marki  VW Polo, który jechał z naprzeciwka i nagle na widok radiowozu zatrzymał się na drodze. Policjanci postanowili zweryfikować przyczynę nagłego zatrzymania pojazdu. Po zatrzymaniu, okazało się że kierujący – to 26-letni  mieszkaniec powiatu świdnickiego. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny, badanie potwierdziło, że jest trzeźwy, ale cały czas  w trakcie wykonywanych przez policjantów czynności zachowywał się bardzo nerwowo. Takie zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów, którzy postanowili sprawdzić powód jego niepokoju. W trakcie przeszukania 26-latka i jego pojazdu policjanci, ujawnili dwa "zawiniątka". W samochodzie z zawartością białego proszku, który przebadano na testerze narkotykowym. Test potwierdził, że zabezpieczona substancja to amfetamina. A przy mężczyźnie w kieszeni jego spodni policjanci ujawnili  woreczek strunowy z zawartością suszu brązowo -zielonego, który przebadano na testerze narkotykowym, test potwierdził, że to marihuana.    

Mężczyzna posiadał kilka porcji tych narkotyków. W związku z tym 26-latka poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.  

Grozi mu do 3 lat. 

 

Wasze komentarze

Ktoś wie o co chodzi z marihuana bo jest już...
poniedziałek, 17.08.2020 11:53 autor: Kutaflak
dzisiaj, 4 godz temu
piątek, 18.9.2020 08:33
czwartek, 17.9.2020 09:06
21
środa, 16.9.2020 10:30
1
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Panek car sharing
Panek car sharing