komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

wtorek, 19 lutego 2019

Arnolda, Konrada

Świdniczanki liderkami III ligi dolnośląskiej kobiet

środa, 10.10.2018 09:17 , komentarze: 0 , odsłony: 137
kategorie artykułu:

W niedzielę 7.10. seniorki Żeńskiej Akademii Piłkrskiej MKS Polonia Świdnica odniosły kolejne ważne zwycięstwo w rozgrywkach trzeciej ligi. Tym razem pokonały zespół Kolektywu Radwanice 2-1. Bramki dla naszego zespołu strzeliły Kamila Kosior i Julia Furmankiewicz, a zwycięstwo to było o tyle znaczące, że pozwoliło nam zająć fotel lidera rozgrywek trzeciej ligi dolnośląskiej. Mecz w pierwszej połowie nie był zbyt ciekawy i niestety nie ułożył się dla świdniczanek zbyt dobrze, bo jako pierwsi straciły bramkę. Jednak w miarę upływu czasu polonistki rysowały coraz wyraźniej swoja przewagę dokumentując ją dwiema bramkami które pozwoliły zdobyć tak ważne trzy punkty.Jak zauważył trener Bartosz Kulig „zespół niestety kolejny raz nie ustrzegł się błędów, ale też pokazał siłę ofensywną, chociaż strzeliliśmy tylko dwa gole, to jednak bramka rywalek zatrzęsła się jeszcze kilka razy po strzałach w słupki. Osobiście bardzo mnie cieszy że zespół staje się coraz pewniejszy w strzałach z dystansu, bo do niedawna bardzo nam tego brakowało i niemal nie oddawaliśmy strzałów z drugiej linii. Dziś nie tylko zdobyliśmy w ten sposób bramkę, ale o mało nie byliśmy świadkami najpiękniejszej bramki w naszym wykonaniu, gdy po strzale Moniki Garbacz z za pola karnego piłka zmierzając w samo okienko bramki rywalek odbiła się od wewnętrznej części słupka i ostatecznie nie trafiła do siatki.

Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że miało wagę zdobycia pozycji lidera, ale musimy zachować koncentrację do końca aby cieszyć się pierwszym miejscem na koniec rozgrywek”.

Skład: Lidia Maciejewska, Julia Grabowska, Karolina Skalska, Joanna Furmaniuk, Ewa Klasa, Dominika Sochacka, Julita Firuta, Monika Garbacz, Kamila Kosior, Dorota Wełyczko, Julia Furmankiewicz rez.: Dominika Gołębiewska, Sandra Kozak, Anna Mazanka, Paulina Miśkiewicz.

 

Wasze komentarze


poniedziałek, 18.2.2019 13:27
poniedziałek, 18.2.2019 08:47
poniedziałek, 18.2.2019 08:27
niedziela, 17.2.2019 09:07
niedziela, 17.2.2019 09:05
3
piątek, 15.2.2019 14:32
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia