komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 27 września 2020

Wincentego, Mirabeli

Świdnicki salon Rainbow poleca. Ostatnie dni promocji!

piątek, 8.11.2019 18:54 , odsłony: 1244
kategorie artykułu:

Ostatnie dni promocji! Salon firmowy Rainbow i X-wakacje.pl w Świdnicy ZAPEWNIAJĄ:

- 100% Pewności Najniższej Ceny NA WSZYSTKIE HOTELE (jeśli cena Twojej wycieczki spadnie, nawet do 1 dnia roboczego przed wylotem, zwrócimy Ci różnicę!),

- zniżki do 1000 zł za pokój w hotelach Premium (których dodaliśmy dla Was aż 50!),

- zniżki do 700 zł dla dzieci,

- zniżki do 600 zł dla Klientów, którzy byli z nami na wakacjach w ciągu ostatnich 3 lat,

- dodatkowe korzyści i usługi 50% taniej (w tym wybór miejsc w samolocie i lepsze ubezpieczenie),

 

Więcej szczegółów w salonach:

salon firmowy Rainbow ul. Długa 52, Świdnica tel. 504 497 591

x-wakacje ul. Strzegomska 2 - Świdnica tel. 531 061 952

Nasze oferty wyjazdów wakacyjnych


Wakacje najtańsze w Last Minute? To już przeszłość. Teraz liczą się przedsprzedaże

Od wielu lat wśród Polaków panowała moda na tanie wakacje Last Minute. Jeszcze do niedawna był to naprawdę dobry sposób aby zaoszczędzić sporo pieniędzy, szczególnie kiedy wybieraliśmy się na wakacje całą rodziną lub grupą znajomych. Od kilku sezonów trend ten uległ znacznej przemianie. Teraz najtańsze oferty można kupić w przedsprzedaży nowego sezonu, którą właśnie rozpoczęliśmy.


W przedsprzedaży kupicie najtaniej!

To nie żart. Jeśli, tak jak my, nie lubicie przepłacać za swoje podróże i chcecie mieć pewność, że znaleźliście najlepszą z możliwych ofert, sprawdźcie naszą ofertę przedsprzedażową. Od dwóch lat, tylko na start sprzedaży, oferujemy usługę „100% najniższej ceny”. Polega ona na tym, że jeśli w terminie od momentu zakupu oferty, aż do jednego roboczego dnia przed wyjazdem cena wybranej przez Was oferty jest niższa i dotyczy tych samych parametrów wyjazdu co na umowie zwrócimy Wam całą różnicę w cenie. 

Wybierzecie idealny hotel z dużo bogatszej oferty

Szukając wakacji dopiero na kilka dni przed wylotem nie mamy dużego komfortu wyboru. Musimy liczyć się z tym, że najlepsze hotele już dawno zostały sprzedane a najwygodniejsze miejsca w samolocie zarezerwowane. Nierzadko nie mamy też możliwości wyboru dogodnego lotniska, zlokalizowanego blisko naszego miejsca zamieszkania ze względu na całkowite wypełnienie samolotów. Dodatkowo, większość z nas, nie może pozwolić sobie na tak elastyczne plany urlopowe aby móc z dnia na dzień zostawić swoje obowiązki, zarezerwować wakacje, spakować się i wylecieć na tydzień czy dwa. Kupując wakacje w przedsprzedaży dostajecie zdecydowanie więcej opcji. Macie do wyboru pełną, bogatą ofertę wczasów i możliwość znalezienia hoteli, które będą idealnie dopasowane do Waszych wymagań. Pamiętajcie jednak, że najtańsze opcje znikają z systemów rezerwacyjnych bardzo szybko. Dlatego warto być czujnym.

Łatwo zmienicie swój termin wyjazdu

Oczywiście, jest również druga strona tego medalu. Wielu z nas może obawiać się planowania wakacji na prawie rok do przodu na przykład ze względu na niepewne plany urlopowe w firmie. Tutaj przychodzą z pomocą usługi, które pozwolą Wam bez żadnego problemu i dodatkowych kosztów zmienić Waszą rezerwację nawet do 15 dni przed wylotem. Będziecie mogli zmienić nie tylko termin ale także hotel czy nawet kierunek naszego wyjazdu. Nie musicie się więc martwić przełożonym przez szefa urlopem, czy niespodziewanym weselem kuzynki które wypadło akurat w terminie, który zaplanowaliście sobie na błogie leżenie na rajskiej plaży. To również idealna opcja dla rodzin z dziećmi, które chcą wyjechać za granicę w miesiącach wakacyjnych, ale nie mogą jeszcze dokładnie określić kiedy np. przedszkole ich pociech będzie zamknięte. Zdecydowanie polecamy wykupić taką usługę od razu przy zakładaniu rezerwacji i nie przejmować się nieoczekiwanymi wydarzeniami. 

Otrzymacie dodatkowe benefity!

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić oferty przedsprzedażowe, oprócz dużych zniżek, zawsze przygotowujemy specjalne pakiety benefitów w obniżonych cenach. Tylko na start macie możliwość wykupienia wyższego pakietu ubezpieczeń, lepszych miejsc w samolocie lub innych usług podnoszących komfort waszego wypoczynku dużo taniej niż w regularnej sprzedaży. Warto mieć to na uwadze przy wyborze wakacji. 

Na start zapłacicie jedynie małą zaliczkę

Kupując w przedsprzedaży nie musicie mieć od razu przygotowanej całej kwoty na podróż. Rezerwując swój urlop z wyprzedzeniem wpłacicie jedynie kilkanaście procent zaliczki. Resztę dopłacicie dopiero 30 dni przed planowanym wyjazdem. Mając tak dużo czasu aby odłożyć wymaganą kwotę może warto pomyśleć o wyborze lepszego, bardziej komfortowego hotelu lub dalszego kierunku?

Wzrastające ceny „z dnia na dzień”

To już ostatnia z naszych podpowiedzi, ale nie mniej ważna. Promocyjne oferty wakacji, jak również biletów lotniczych, rządzą się innymi prawami niż na przykład wyprzedaże sprzętów AGD/RTV. Tam, w większości przypadków, cena produktów jest stała i nie zmienia się w trakcie trwania promocji. W przypadku ofert turystycznych musicie pamiętać, że ceny mogą się zmienić nawet kilka razy w ciągu dnia. Często zdarza się również, że liczba miejsc w danej cenie jest mocno limitowana a kolejne są już odpowiednio droższe. Dlatego, jeśli znajdziecie już idealny hotel na Wasz wypoczynek, zarezerwujcie go od razu. Korzystając z usługi „100% najniższej ceny” i tak macie pewność, że w przypadku spadku ceny, zwrócimy Wam różnicę.


Więcej szczegółów w salonach:

salon firmowy Rainbow ul. Długa 52  Świdnica tel. 504 497 591
x-wakacje ul. Strzegomska 2 - Świdnica tel. 531 061 952

 
piątek, 25.9.2020 09:10
1
piątek, 25.9.2020 08:33
czwartek, 24.9.2020 12:35
czwartek, 24.9.2020 11:58
środa, 23.9.2020 13:27
środa, 23.9.2020 08:44
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki