komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

wtorek, 21 maja 2019

Wiktora, Kryspina

Spędź filmową noc z Johnem Wickiem podczas specjalnego Maratonu w CINEMA 3D [KONKURS]

środa, 15.5.2019 09:36 , komentarze: 0 , odsłony: 279
kategorie artykułu:

Kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało kolejną ucztę filmową. Tym razem dla fanów mocnego, trzymającego w napięciu kina akcji. Sceny walki, pościgi, strzelaniny i nie kończąca się adrenalina! Podczas jednej nocy zobaczyć będzie można wszystkie części serii „John Wick” w tym premierowo najnowszą „John Wick 3”. Oprócz Keanu Reeves w tytułowej roli, na wielkim ekranie będzie można zobaczyć m.in. Halle Berry, Laurence Fishburnea czy Willema Dafoe. Podczas Maratonu jak zawsze, obowiązywać będzie wielka dolewka wybranego napoju z kinowego baru.

OPISY FILMÓW:

John Wick - John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w USA, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach...   

https://www.youtube.com/watch?v=J1qCN2wIycE

John Wick 2 - Legendarny super zabójca, John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

https://www.youtube.com/watch?v=NfbOvFKghwE

John Wick 3 - Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca? Bądźmy poważni.

https://www.youtube.com/watch?v=DzGWNNULfa4

Bilety dostępne w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Na wydarzenie nie obowiązuje rezerwacja miejsc.

***

KONKURS

Do wygrania podwójny voucher na maraton. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Czy wszystkie części Johna Wicka mają tego samego reżysera?

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 16 maja, do godziny 8 rano. Mejle należy wysyłać na adres: konkursydsw@doba.pl.

 

Wasze komentarze


poniedziałek, 20.5.2019 09:48
niedziela, 19.5.2019 19:34
sobota, 18.5.2019 09:36
2
piątek, 17.5.2019 12:36
środa, 8.5.2019 13:04
piątek, 17.5.2019 08:36
wtorek, 7.5.2019 15:37
poniedziałek, 6.5.2019 17:59
niedziela, 5.5.2019 19:43
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
KOLONIE nad morzem
KOLONIE nad morzem
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D