Setki pięknych kartek
Rozstrzygnięty został doroczny konkurs Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza na najładniejszą kartkę wielkanocną. Napłynęły setki pięknych projektów, przysparzając konkursowemu jury mnóstwo, jakże przyjemnej, pracy. Bo z przyjemnością patrzyło się na kolorowe kartki, przygotowane w głównej mierze przez najmłodszych mieszkańców Świebodzic, na których uśmiechają się radośnie wielkanocne zajączki, baranki, kurczaczki – czyli wszystkie te symbole, które kojarzymy ze Świętami Wielkiej Nocy.
Jury pod przewodnictwem burmistrza Bogdana Kożuchowicza, w składzie: Zastępca Burmistrza Krystian Wołoszyn, Sekretarz Miasta Anna Żygadło, radny Sławomir Łukawski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury Agnieszka Gielata oraz Ilona Szczygielska Kierownik Wydziału Promocji UM, wybrało 8 zwycięskich projektów oraz wyróżniło 60 autorów.
Nagrodzone kartki zostaną wydrukowane i wysłane do zaprzyjaźnionych instytucji i samorządów.
Dziękujemy za piękne prace, a laureatów i wyróżnionych zapraszamy 21 marca na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.
Osoby nagrodzone:
1. Lena Rum - Publiczne Przedszkole nr 2
2. Ewa Stawiak z Mamą - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
3. Szymon Boniecki - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
4. Mikołaj Momot - Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna
5. Natalia Świderska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
6. Monika Wasiuk - Środowiskowy Dom Samopomocy
7. Anna Wójcik - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
8. Michalina Drzał - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
Osoby wyróżnione:
Publiczne Przedszkole nr 2
-
Karol Freitag
-
Adam Onyśko
-
Bartosz Szydłowski
-
Krzysztof Kieliszek
Publiczne Przedszkole nr 3
-
Zuzanna Smyk
-
Bartek Smyk
-
Fabian Łebkowski
-
Zuzanna Gil
Przedszkole Niepubliczne Koniczynka
-
Amelia Kowalczyk
Przedszkole Niepubliczne Koniczynka I
-
Maja Wolska
-
Oliwia Brandys
-
Konrad Chromow
Przedszkole Niepubliczne Kraina Marzeń
-
Maria Rajca
-
Amelia Seńczuk
Przedszkole Niepubliczne CHATKA PUCHATKA
-
Klaudia Dybała
-
Nadia Gałusińska
-
Michał Pasieczny
-
Dorian Rożek
Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna
-
Michał Mielczarek
-
Kasia Dominik
-
Iza Frąckiewicz
-
Monika Sałata
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
-
Maja Banaś
-
Jula Meges
-
Wiktoria Kokoszka
-
Adam Przybysz
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
-
Andrzej Wutte
-
Kamil Fuks
-
Szymon Gruchała
-
Patrycja Ostrowska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
-
Hania Janiszewska
-
Julita Kordula
-
Dominik Kowalczyk
-
Zuzanna Grzeleńska
Publiczne Gimnazjum nr 1
-
Natalia Szuchnik
-
Krzysztof Ostrowski
-
Agnieszka Głód
-
Patrycja Kilińska
Społeczne Gimnazjum Akademickie
-
Brygida Prochera
-
Bartosz Brzoza
-
Natalia Smędra
-
Ksawery Kuczyński
Zespół Szkół Specjalnych
-
Gabryś Grzelka
-
Adrian Hasik
-
Wojciech Łój
-
Damian Dybaś
Liceum Ogólnokształcące
-
Julia Furtyk
-
Mikołaj Matuszak
Dom Pomocy Społecznej
-
Dawid Wyraźny
-
Mateusz Krzysiak
-
Patryk Fryzeł
-
Michał Sworzyński
Świetlica Środowiskowa „Tęczowa Gromada”
-
Alicja Łukaszów
-
Amanda Olejkiewicz
-
Kamil Nowacki
-
Nicole Kaczmarek
Środowiskowy Dom Samopomocy
-
Mariusz Kędzierski
-
Andrzej Wantuch
-
Katarzyna Błachewicz
-
Jarosław Frontczak
Dodaj komentarz
Komentarze (0)