komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 13 grudnia 2018

Lucji, Otylii

Przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia

czwartek, 29.11.2018 10:16 , komentarze: 0 , odsłony: 451
kategorie artykułu:

Tradycyjnie, jak każdego roku najmłodsi mieszkańcy gminy Żarów świętowali Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji okolicznościowe imprezy zostały zorganizowane we wszystkich placówkach oświatowych na terenie gminy Żarów.

Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola Dzień Pluszowego Misia uczciły na sportowo. Razem ze swoimi przytulankami śpiewały, tańczyły, ale wzięły także udział w sportowym turnieju, który odbył się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Zabawa była bardzo udana, nie brakowało również rywalizacji, a przede wszystkim sportowych emocji. - Bajkowe Przedszkole w Żarowie, jak każdego roku włączyło się w obchody Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia.

Z tej okazji przygotowano dla przedszkolaków nie tylko zabawy, ale również turniej sportowy, podczas którego dzieci brały udział w wielu konkurencjach, oczywiście wspólnie ze swoimi misiami. Aktywność w każdym wieku popłaca. Uczymy nasze przedszkolaki, że sport to zdrowie i warto szlifować swoje sportowe umiejętności. Ponadto, Dzień Pluszowego Misia to święto naszych ukochanych pluszaków. Misiowi można powierzyć dziecięce sekrety. Jest on najlepszym kompanem do zabawy, potrafi pocieszyć, gdy jest nam smutno i źle. Właśnie dlatego obchodzimy to święto - mówiła Beata Pis z Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Pluszowe misie są ulubieńcami wszystkich dzieci. Towarzyszą dzieciom na całym świecie. Pocieszają, dodają otuchy i są nieodzowną przytulanką przy zasypianiu. Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola nie tylko chętnie uczestniczyły w sportowym turnieju, ale również zachęcały swoje drużyny do sportowej rywalizaji.

W nagrodę za udział w sportowym turnieju i udział we wspólnej zabawie przedszkolaki otrzymały pluszowe misie od zastępcy burmistrza Grzegorza Osieckiego.

źródło: UM Żarów

 

Wasze komentarze


wtorek, 11.12.2018 13:41
4
wtorek, 11.12.2018 11:03
poniedziałek, 10.12.2018 09:08
piątek, 7.12.2018 08:35
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Sk?ad opa?u Agro
Sk?ad opa?u Agro
Praca na GoWork
Praca na GoWork
TAXI ?widnica
TAXI ?widnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia