PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 15 listopada 2018

Alberta, Leopolda

PRACA w SUDZUCKER POLSKA S.A.

czwartek, 11.10.2018 15:44 , odsłony: 867

Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiej Grupy Südzucker, największego producenta cukru na świecie. Naszym celem jest produkcja cukru w oparciu o najwyższe kompetencje oraz zaufanie naszych plantatorów i pracowników. Dbamy o trwałe relacje z klientami. Działamy w harmonii z otoczeniem. Nasza marka „Cukier Królewski” od lat cieszy się zaufaniem i popularnością wśród konsumentów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ŚLUSARZ, TOKARZ

Lokalizacja: Pszenno, cukrownia Świdnica

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe,
- Doświadczenie w pracy na produkcji,
- Doświadczenie w pracach ślusarskich/tokarskich.

Zakres obowiązków:
- Prace ślusarskie/tokarskie,
- Naprawa i remonty maszyn i urządzeń w cukrowni.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
- Szeroki pakiet benefitów, tj. nielimitowana prywatna opieka medyczna z szerokim zakresem specjalizacji i badań medycznych,
(także dla członków rodziny), świadczenia z zakresu sportu, kultury, rekreacji,
- Świadczenia socjalne, np. pożyczki na zakup mieszkania/domu, wczasy pod gruszą, karta przedpłacona w okresie świątecznym, paczki okolicznościowe, deputat cukrowy,

- Premia wypłacana po dokonaniu rocznej oceny pracowniczej,

- Profesjonalne szkolenia.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem emaila: rekrutacja@suedzucker.pl lub przekazywać osobiście: Sudzucker Polska S.A. Zakład produkcyjny Cukrownia Świdnica, ul. Fabryczna 1, Pszenno

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzonej rekrutacji oraz zachowanie moich danych osobowych przez Südzucker Polska S.A. także po zakończeniu rekrutacji dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych w Südzucker Polska S.A. Wyrażona zgoda może być w każdym czasie odwołana bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.”
Przesłanie aplikacji oznacza, iż zapoznał się Pan/Pani z następującą informacją:
Zgodnie z artykułem 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE.L. 2016 Nr 119, str. 1), informujemy że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Südzucker Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Muchoborskiej 6; tel. +48 71 79  88 900, fax +48 71 79 88 901, e-mail: sekretariat@suedzucker.plwww.suedzucker.pl, Inspektor Ochrony Danych, adres email: Inspektor.Danych.Osobowych@suedzucker.pl
2)Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje, jak również dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą przeprowadzone w Südzucker Polska S.A.;
3)Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie artykułu 6 ustępu 1 litera b) i c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, a w zakresie w jakim wyrazi Pani/Pan zgodę na zachowanie Pani/Pana danych w przyszłości, będą one przetwarzane na podstawie artykułu 6 ustępu 1 litera a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
4)posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
5)odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Südzucker Polska S.A. prowadzący rekrutację;
6)Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do chwili wycofania przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie lub do chwili ustania prowadzenia procesów rekrutacyjnych przez Südzucker Polska S.A.;
7)bez uszczerbku dla innych administracyjnych lub środków ochrony prawnej przed sądem posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli sądzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczące narusza ogólne rozporządzenie o ochronie danych;
8) podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest konieczne do zawarcia umowy o pracę;

piątek, 6.4.2018 16:35
wtorek, 22.5.2018 13:37
piątek, 26.10.2018 13:31
wtorek, 23.10.2018 14:08
wtorek, 23.10.2018 00:00
czwartek, 11.10.2018 16:04
poniedziałek, 1.9.2014 13:24
piątek, 20.4.2018 13:45
poniedziałek, 23.5.2016 09:05
środa, 11.5.2016 10:26
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Broni
SKLEP OGRODNICZY
Szpital LATAWIEC
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Cukiernia Kasia
Praca na GoWork
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Skład opału Agro