PRACA - technolog

czwartek, 6.9.2018 12:10 594

Firma ZEBRA od 25 lat zajmuje się produkcją krzeseł tapicerowanych i stołów w Polsce. Są one sprzedawane na rynkach Europy Zachodniej poprzez firmę MOBITEC. Nasze produkty wyróżnia nowoczesny design oraz dbałość o szczegóły.

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną wyrobów (krzesła tapicerowane),
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej,
  • Wdrażanie nowych wyrobów,
  • Analizowanie, raportowanie, tworzenie danych technologicznych,
  • Współpraca z innymi działami oraz sprzedażą z centrali,

I Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość programów CAD oraz pakietu Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Umiejętność pracy w zespole,

I Oferujemy:

  • Praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą,
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od wyników pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Szeroki pakiet premii dodatkowych (miesięcznych i kwartalnych),
  • Pakiety socjalne (m.in. bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”),
  • Darmowy transport na trasie: Strzegom – Jaworzyna – Świdnica – Dzierżoniów,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  kadry@zebra.org.pl umieszczając w tytule „Praca Technolog” bądź o kontakt telefoniczny pod numerami tel. 74 816 39 06, 74 816 39 07.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zebra Sp. z o.o. w zakresie obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych."