PKS
MPK
LOTTO

wtorek, 21 maja 2019

Wiktora, Kryspina

PRACA - operator wózka transportu wewnętrznego

środa, 8.5.2019 12:59 , odsłony: 242

ADLER POLSKASP. Z O.O. jest międzynarodową firmą produkującą komponenty dla przemysłu samochodowego i AGD. W zakładzie w Świdnicy zatrudniamy ok. 200 pracowników. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko OPERATOR WÓZKA TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO - LOGISTYKA

Miejsce pracy: Świdnica

Praca w systemie: trzy zmianowym

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Ukończonego kurs operatora wózka widłowego.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.
  •          dokładność, sumienność, zaangażowanie

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek towaru
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie
  • dbałość o porządek w magazynie i na terenie zakładu
  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP i obowiązujących norm na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie + premie
  • ubezpieczenie grupowe
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, talony mikołajkowe dla dzieci i inne)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres korlowska@adlerpolska.pl, bądź kontakt pod numerem 74) 8517625.Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Przesyłając CV prosimy o zamieszczenie w nim klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

środa, 21.1.2015 11:21
środa, 15.5.2019 10:27
wtorek, 14.5.2019 15:30
poniedziałek, 13.5.2019 14:20
piątek, 6.4.2018 16:35
środa, 8.5.2019 13:21
środa, 23.1.2019 12:34
poniedziałek, 6.5.2019 14:51
piątek, 26.4.2019 09:56
czwartek, 25.4.2019 14:48
wtorek, 26.2.2019 19:43
czwartek, 7.2.2019 00:00
poniedziałek, 1.9.2014 13:24
poniedziałek, 23.5.2016 09:05
środa, 11.5.2016 10:26
Szpital LATAWIEC
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Techniki
Cukiernia Kasia
KOLONIE nad morzem
Mati Autogaz
Praca na GoWork
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele