PKS
MPK
LOTTO

sobota, 17 listopada 2018

Salomei, Grzegorza

Praca-Konstruktor/ Absolwent

czwartek, 2.8.2018 10:41 , odsłony: 394
kategorie artykułu:

Konstruktor/Absolwent

Miejsce pracy: Dzierżoniów

O FIRMIE

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

ZADANIA

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz archiwum
  • projektowanie detali maszyn i urządzeń
  • wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu wypracowania najlepszych rozwiązań technicznych

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • umiejętność obsługi programów CAD 2D (AutoCAD)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania tym zespołem,
  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,

OFERUJEMY

  • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie.
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
  • Szeroki pakiet socjalny ( bony świąteczne, prywatna opieka medyczna, Family Day, wczasy pod gruszą).
  • Stołówka pracownicza
  • Dofinansowane posiłki.
  • Prywatna opieka medyczna dla członków rodziny
  • Karta lekowa
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dostęp do wiedzy i szkoleń - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Dofinansowanie do studiów.
  • Kursy językowe (język angielski i niemiecki) finansowane w 100%.
  • Chillout Room
  • Aromatyczną kawę w nieograniczonych ilościach.

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie życiorysu zawodowego na adres e-mailowy:

Ilona.Gniadek-Czainska@nVent.com lub pozostawienie na recepcji: NVent, ul. Strefowa 10, 58-200 Dzierżoniów

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.nvent.com/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

wczoraj, 20 godz temu
środa, 14.11.2018 11:47
piątek, 6.4.2018 16:35
wtorek, 22.5.2018 13:37
piątek, 26.10.2018 13:31
wtorek, 23.10.2018 14:08
wtorek, 23.10.2018 00:00
poniedziałek, 1.9.2014 13:24
piątek, 20.4.2018 13:45
poniedziałek, 23.5.2016 09:05
środa, 11.5.2016 10:26
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
Cukiernia Kasia
SKLEP OGRODNICZY
Eldomik serwis AGD
Szpital LATAWIEC
Muzeum Techniki
Muzeum Broni
Praca na GoWork
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele