komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 15 września 2019

Albina, Nikodema

Odzyskali skradziony samochód

środa, 14.8.2019 09:37 , komentarze: 0 , odsłony: 1596
kategorie artykułu:

Działania funkcjonariuszy świdnickiej komendy, doprowadziły do namierzenia i odzyskania skradzionego Fiata Ducato o wartości 12 tys. złotych. Został on zlokalizowany na terenie pól uprawnych Gminy Świdnica. W tej sprawie policjanci obecnie pracują nad zatrzymaniem złodzieja.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w wyniku podjętych działań odzyskali samochód o wartości 12 tysięcy złotych. Do kradzieży auta doszło 7 sierpnia br. między północą o 5 rano na terenie Gminy Świdnica. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia zajęli się sprawą i wykonali szereg różnego rodzaju czynności procesowych oraz poza procesowch, mających na celu odzyskanie pojazdu i zatrzymanie osoby podejrzanej o ten czyn. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze namierzyli skradziony samochód. Auto znajdowało się w rejonie pól uprawnych na terenie Gminy Świdnica. 

Obecne działania funkcjonariuszy świdnickiej komendy, ukierunkowane są na zatrzymanie osoby podejrzanej o kradzież pojazdu. Odzyskany pojazd po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych trafi do właściciela. 

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów, za włamanie i kradzież mienia, sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 13 godz temu
2
wczoraj, 18 godz temu
1
piątek, 13.9.2019 12:02
2
wtorek, 10.9.2019 16:26
2
poniedziałek, 9.9.2019 12:28
1
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SKUP AUT
SKUP AUT
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia