komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 18 stycznia 2020

Piotra, Małgorzaty

Muzyczna wiosna nad Świdnicą

piątek, 8.3.2019 13:00 , komentarze: 0 , odsłony: 988
kategorie artykułu:

17 wykonawców, 9 teledysków, 6 koncertów i wiele innych wydarzeń czeka na Świdniczan od przyszłego tygodnia. W ramach Świdnickiego Przeglądu “Truskawka”, Recenzji Muzycznych i Wielkiej Rapsodii będą się bawić fani metalu, rocka, hip-hopu i szeroko rozumianej “alternatywy”. Już wkrótce m.in. Pablopavo, Happysad, Decapitated i mnóstwo lokalnych muzyków!

PABLOPAVO i Ludziki wystąpią 16 marca w Klubie Bolko. Przed nimi na scenie pojawi się strzegomski zespół Ślad. Fani tanecznych, funkujących brzmień z odrobiną bluesowej poetyki przybędą w komplecie. Pablopavo usłyszycie też na falach radiowej Trójki w najbliższą niedzielę o 19:05 podczas retransmisji niedawnego koncertu.

W tym samym dniu (16 marca) w wałbrzyskiej Starej Kopalni wystąpi HAPPYSAD. ŚOK organizuje wyjazd na ten koncert w ramach projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne. Przejazd ze Świdnicy do Wałbrzycha i z powrotem kosztuje tylko 1 zł (60 zł pakiet z biletem na koncert)!

DECAPITATED, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich zespołów, zawita do Klubu Bolko 24 marca. Death metalowa niedziela rozpocznie się wcześnie bo już o 17:30. Pierwszy na scenie Mentor a po nim duński Baest jako gość specjalny.

Świdnicki Przegląd Muzyczny TRUSKAWKA wkracza w kluczową fazę! W nadchodzącym tygodniu premiera prawie 2 godzin muzyki nagranej zimą w ŚOK przez 9 zespołów ze Świdnicy i okolic. 27 utworów (w tym 9 teledysków) dostępne będzie m.in. na kanale youtube i facebook.

30 marca, 6 kwietnia i 13 kwietnia to terminy koncertów prezentujących wszystkie 9 zespołów, które wzięły udział we wspomnianych wyżej nagraniach. Usłyszymy metal, rock, funk i alt-country w wykonaniu: Johnny Trzy Palce, Plethora, Toxide, The Shapeless One, Iluminator, Collision, Dead Again, Disorder, Mindless.

Również lokalni artyści, ale tym razem hip-hopowi, zaprezentują się 27 kwietnia podczas Wielkiej RAPSODII Świdnickiej #6,5 w Klubie Bolko. Potwierdzeni wykonawcy to G2B, Lizka i Pastoro/Markowy. Wciąż można zgłaszać chęć występu a ostateczny skład wydarzenia wyklaruje się w kwietniu.

Wszystkie wydarzenia są biletowane a szczegółowe informacje na ich temat oraz sprzedaż on-line dostępne są na stronach Świdnickiego Ośrodka Kultury: http://www.sok.com.pl/ / http://bilety.sok.com.pl/ 

 

Wasze komentarze

TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SKUP AUT
SKUP AUT
Pośrednictwo EUCO
Pośrednictwo EUCO
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia