komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 16 października 2019

Gawla, Ambrozego

[WIDEO] Osadzeni przywitali "ciepło" podejrzewanego o zabójstwo 10-letniej dziewczynki

środa, 19.6.2019 10:14 , komentarze: 61 , odsłony: 59541
kategorie artykułu:

22-letni Jakub A., podejrzany o brutalne zabójstwo 10-letniej Krysi, po posiedzeniu w Sądzie Okręgowym w Świdnicy został osadzony w Areszcie Śledczym przy Różanej. Okrzykami i groźbami przywitali go współwięźniowie. Mężczyzna został już przeniesiony.

"Zdychaj k…., wieszaj się, j…. szmaciarza, wypier.... " - takie okrzyki przez kilkanaście minut słychać było pod budynkiem.

Jak udało nam się ustalić Jakub A., podczas posiedzenia komisji penitencjarnej został uznany za więźnia niebezpiecznego. Co to oznacza?

- Osadzony trafił do zakładu karnego przystosowanego dla więźniów niebezpiecznych, czyli takich, którzy oskarżeni są o najcięższe przestępstwa. Za takiego uznano Jakuba A. Przebywa on obecnie w celi jednoosobowej, monitorowanej 24 godziny na dobę. Odbywa spacery w specjalnie wyznaczonym miejscu, ale jego ruch ograniczony jest do minimum - tłumaczy naszej redakcji ppłk Elżbieta Krakowska, rzecznik Służby Więziennej.

Przypomnijmy.

Mężczyzna brutalnie zamordował swoją 10-letnią kuzynkę, pozorując gwałt. Nożem podciął jej gardło, zadał kilkadziesiąt ran kłutych. Z informacji Wyborczej wynika, że narządy rodne dziecka zostały zmiażdżone „narzędziem o tępych krawędziach”. Wszystko wskazuje, że motywem mogła być chora miłość 22-latka do matki dziewczynki, a swojej ciotki.

17 czerwca dziewczynka obchodziłaby swoje 10 urodziny. W sobotę 22 czerwca odbędzie się jej pogrzeb. Mama Kristiny prosi, by wszyscy, którzy chcą wziąć udział w pożegnaniu ubrani byli na biało lub niebiesko -ulubione kolory dziewczynki oraz by przynieśli białe kwiaty. Pani Agnieszka apeluje także do mieszkańców i mediów o ty, by uszanować prywatność pogrążonej w żałobie rodziny i nie robić zdjęć, relacji on line czy wideo.

UWAGA! Wideo zawiera niecenzuralne treści.

 

Wasze komentarze

Bedac w Bosni widzielismy jak Serbowie zalatwili czlowieka. Przywiazany i powieszony za rece czlowiek byl caly obierany zywcem ze skory i cucony jakims scierwem jak odplywal. W miedzyczasie polewali go kwasem chyba. Jak go juz obrali calego ze skory to puscili jednak przed tym rozcieli mu brzuch wzdluz od bioder do mostka. Czlowiek nie chce takich rzeczy pamietac ale takiemu scierwu za to biedne dziecko to by sie nalezalo...
poniedziałek, 24.06.2019 21:59 autor: Moon

Musi wrócić pobór do wojska tam uczyli rozumu. Teraz jest wychowanie pod kloszem.
czwartek, 20.06.2019 10:45 autor: Tomas

Szkoda mi dziecka i tego chłopaka. Bardziej przyjrzałbym całej tej sytuacji. Dlaczego doszło do tego. Chłopak 22 lata, zakochał się w matce dziecka? Jak do tego doszło, że się zakochał? ile lat ma ta kobieta.
sobota, 22.06.2019 12:58 autor:

Do wojska brac mlodziez dzisiejsza i sie naucza a nie internet zboczone gry i portale Dzis nauczyciel krzyknie i ma sprawe przez mamusie gnoja cpuna
czwartek, 27.06.2019 11:14 autor: zlew

Rozumie emocje i cheć zemsty ale ten czlowiek do momentu az nie zostanie skazany jest niewinny czy to sie komus podoba czy nie oby sie nie okazalo ze to nie on i co na to by powiedzieli ci wszyscy ktorzy teraz chetnie by go ukamionowali poczekajmy na wyrok wiem ze to trudne ale trzeba czekac niestety
środa, 26.06.2019 19:10 autor: Karol

Obie matki przeżywają ten koszmar, obie niosą krzyż. Współczuję im.
czwartek, 20.06.2019 10:37 autor: Atena

Namawiał kogoś do zabicia dziewczynki i ta osoba nie zgłosiła tego wcześniej tylko po fakcie. Może nie doszłoby do tego.
piątek, 21.06.2019 09:58 autor: nn

Frytki mu dali no przecież to już jest skandal.
czwartek, 20.06.2019 12:10 autor: Borys

To nie skandal. To NONSENS :)
sobota, 22.06.2019 12:54 autor:

Ty tak serio?
czwartek, 20.06.2019 13:17 autor:

I to jeszcze z Mc Donalda
piątek, 21.06.2019 05:58 autor:

Może i przestępcy ale żaden z nich nie zabił dziecka bezbronnego ! Więc nie porównuj tamtych do tego bydlaka !
środa, 19.06.2019 13:58 autor: Min

Proponuję próbę ucieczki jeden strzał i zero problemów
piątek, 21.06.2019 11:04 autor: Piotr

ładna ta matka jest?
czwartek, 20.06.2019 13:38 autor:

on jest palant i basta
czwartek, 20.06.2019 14:34 autor:

Po co ta Matka z nim kontakt utrzymywała dziwi mnie to bardzo rozwodka 3 dzieci i taki młody chłopak dała mu powody do zakochania. Też jest winna na pewno wiedziała o tym doskonale.
czwartek, 20.06.2019 09:05 autor: Magda

Dać go na normalny oddział w więzieniu. Chłopaki się nim zajmą.
czwartek, 20.06.2019 09:35 autor: Marcin

Musi kara śmierci wrócić bo to co się dzieje,ręce opadają.
czwartek, 20.06.2019 09:48 autor: Rodzic

Każdy zakochany facet jest niebezpieczny. Podobnych sytuacji jest mnóstwo. Miłość rozum odbiera.
czwartek, 20.06.2019 10:41 autor: Ata

Niech zdycha w męczarniach jak Kristina co te dziecko zawiniło współczuję matce bo sama straciłam syna i ciągle czekam na wyjaśnienie
czwartek, 20.06.2019 10:42 autor: Gosia

Pamiętajcie dwoje nastolatków, dziewczynę i chłopaka, którzy zamordowali rodziców tego chłopaka, bo byli przeciwni temu związkowi. Miłość jest chora.
czwartek, 20.06.2019 10:48 autor: Atena

Witamy w krainie gdzie taki h.....j zginie,mam nadzieję że nie wytrzyma tempa
czwartek, 20.06.2019 10:59 autor: Goguś

Powinna powrócić kara smierci pomyście też co musiało przejść te biedne dziecko. Co do sprawcy dostaje ochronę bo zabił dziecko dajcie go na normalną cele żeby mógł poczuć jak go wycwela życzę mu żeby każdej nocy bal się o swoje życie. Jednocześnie jestem sercem z rodzicami tej dziewczynki i rodzicami tego mordercy oni tu są też pokrzywdzeni.
czwartek, 20.06.2019 09:05 autor:

Powiem jedno... Patologia.
czwartek, 20.06.2019 00:26 autor: Lolo

Sądy są zbyt łaskawe,kary niewspółmierne do czynu,w więzieniu jak Boss z obstawą będzie żeby włos jemu z głowy nie spadł.
A takiego bydlaka pod pręgierz i niech wisi , aż sam skona powolną śmiercią.
Oby nie wyszedł cwaniak
z pierdla żywy.
czwartek, 20.06.2019 06:44 autor: Anna

Następna ***** dostaje ochronkę tak jak mama Madzi, gdzie tylko funkcjonariusze będą mieli więcej roboty, a niech ich postawią między innymi współwięźniami zobaczymy czy będą tacy cwani jak przed bezbronnymi dziećmi
czwartek, 20.06.2019 07:04 autor: Sławomir

Powinien się powiesić. Zrobi dobry uczynek
środa, 19.06.2019 17:26 autor:

Oby zdychał w męczarniach jak umierała ta dziewczynka. Łzy się same cisną do oczu. Dlaczego w Polsce nie zrobią referendum w sprawie przywrócenia kary śmierci?
środa, 19.06.2019 15:38 autor:

Kryminaliści lepiej się czuj ( ja złodziej jestem żadem morderca) gdy maja kogoś gorszego . Szczególnie prze.....e maja gwałciciele dzieci, mordercy i pedofile.
Ma prze..kichane.
środa, 19.06.2019 16:23 autor: xx

Wreszcie jakaś pozytywna informacja
środa, 19.06.2019 13:17 autor: Andrew

Dobrze chlopaki ! :)
środa, 19.06.2019 13:51 autor: Cnn

dzisiaj, 11 godz temu