komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 25 czerwca 2019

Lucji, Wilhelma

[FOTO, WIDEO] Biedroń przekonywał świdniczan, że warto postawić na Wiosnę

środa, 15.5.2019 14:36 , komentarze: 26 , odsłony: 3279
kategorie artykułu:

Lider ugrupowania Wiosna, Robert Biedroń wraz z kandydatami do europarlamentu pojawił się dziś pod godzinie 12 w świdnickim Rynku. 

Jego partner życiowy a zarazem "jedynka" na liście dolnośląsko-opolskiej Krzysztof Śmiszek przekonywał, że Wiosna jako nowy ruch polityczny, to nie tylko świeże i nowoczesne spojrzenie na politykę europejską, ale przede wszystkim doświadczenie i pomysły, które powinny być zrealizowane. Szczególnie te związane z edukacją.

- Minister oświaty Anna Zalewska ucieka przed konsekwencjami swoich działań do Brukseli. Przypomnę, że w Parlamencie Europejskim też chce edukacją się zajmować. Broń nas panie Boże od tego. Wszystkie prodemokratyczne partie mają w swoich programach zagadnienia związane z rozwojem ludzi młodych oraz oświatą. Nie mają pomysłów na to właśnie ugrupowania konserwatywne, do których przecież zalicza się PiS. Dlatego minister Zalewska nie zrobi nic dla edukacji, ponieważ jej frakcja polityczna nie przygotowała żadnych konkretnych rozwiązań - mówił Krzysztof Śmiszek.

Z trzeciej pozycji startuje także Szymon Chojnowski, wiceprezydent Świdnicy. Konferencję zakończyło wspólne sadzenie kwiatków, bo jak wspominał Biedroń, miasto słynie z przepięknych rabatek.

 

Wasze komentarze

Ludzie, czy wy naprawdę nie widzicie żadnego zagrożenia w tym, że Biedroń chce adopcji dzieci przez pary homoseksualne, popytajcie psychologów czym to grozi. Nie obchodzi was to, że chce likwidacji kopalni? Ani skąd bierze pieniądze na kampanię? Komu służy?
czwartek, 16.05.2019 10:07 autor:

NA TE WSZYSTKIE CHAMSKIE I GŁUPIE KOMENTARZE POWIEM TAK.
Jak zagłosujecie tak będziecie mieli. Ja z rodzina wybieram wiosnę Biedronia
sobota, 18.05.2019 10:54 autor:

Lubie go bo w koncu cos innego...
środa, 15.05.2019 18:45 autor: Maniek xxx

Partia drugiego Palikota
piątek, 17.05.2019 21:36 autor:

Czy Prezydent Miasta opłacana z naszych podatków może brać udział w kampaniach wyborczych w czasie godzin pracy?Czy mieszkańcy godzą się aby robiła to w ich imieniu? Skandal!
czwartek, 16.05.2019 17:21 autor:

Czym różni się Moscal od Zalewskiej ? Sztuczność , obłuda , zakłamanie , po trupach do celu etc. Wszystkim panom ( Biedroń , Hojmowski , Śmieszek ) przesyłamy w zastepstwie głosu ; CIUMKA !
środa, 15.05.2019 15:08 autor: Gracjan

Beeee, ochyda ten CIUMEK.
środa, 15.05.2019 17:12 autor: autor

Ciung cioula ciong ....
środa, 15.05.2019 19:31 autor:

Weź sie puknij w łeb.
czwartek, 16.05.2019 00:04 autor:

Pan Biedroń gada głupoty jak wiekszość polityków. Ale to co promuje jest promocją zboczeń, i zaprzeczaniu logice. A ludzie na niego głosują bo tolerancja jest modna..... Coraz dziwniejszy jest ten świat
czwartek, 16.05.2019 13:06 autor: Tomasz

A gdzie żona lub mąż? p,Chojnowskiego pytam bo nie widzę.
czwartek, 16.05.2019 08:44 autor:

Partner przez łózko dostał jedynkę do PE. Czas najwyzszy aby uregulowali to, jak to przez łózko na listę?
czwartek, 16.05.2019 01:28 autor: en

Co tobie do cudzych łóżek?
czwartek, 16.05.2019 08:18 autor:

świat się zmienia, jeszcze parę lat temu bym nie zagłosował na geja. Ci to się bynajmniej nie kryją z orientacją, nie to co czarne pasibrzuchy. Wypowiedzieć konkordat!!!
środa, 15.05.2019 21:52 autor: Inonue

Fajnie by wyglądał z tymi słodziakami małżonek Pani prezydent ...Szkoda że nie wspiera publicznie malżonki ....
środa, 15.05.2019 15:52 autor:

A fuj , ohyda .w PE załatwiac beda swoje gejowskie sprawy.Precz od naszych dzieci.!!
środa, 15.05.2019 18:39 autor:

Czy to prawda, że partner Biedronia ucieka do Brukseli od Biedronia?
środa, 15.05.2019 19:56 autor:

A tydzień temu Świdnice odwiedzili reprezentnci Konfederacji: lider Korwin-Mikke, "jedynka" Iwaszkiewicz oraz Halszka Bielecka. Z tego wydarzenia oczywiście ani jednego zdjęcia...