Kiermasz Wielkanocny w Żarowie

czwartek, 2.3.2023 14:11 326 0

Ciekawe warsztaty, konkursy z nagrodami, występy artystyczne, atrakcje dla najmłodszych oraz liczne stoiska z tradycyjnymi świątecznymi przysmakami oraz oryginalnym rękodziełem. To wszystko pojawi się już 2 kwietnia 2023 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie podczas Kiermaszu Wielkanocnego.


Te przedświąteczne spotkania żarowian stanowią już piękną tradycję. Stoły uginają się od wielkanocnych mazurków, chlebowych baranków czy wreszcie tradycyjnego żurku.

Pojawią się stoiska z rękodziełem pełne barwnych pisanek, kolorowych palm, stroików, świątecznych serwetek i innych wyrobów, które przypominają nam o nadchodzących świętach Wielkiej Nocy. Tradycją kiermaszu są wielkanocne konkursy. Na zwycięzców w konkursie na wielkanocną babkę, palmę oraz żurek już czekają atrakcyjne nagrody. Wydarzenie urozmaicą muzyczne występy.

Artystów, rzemieślników, twórców ludowych, Koła Gospodyń Wiejskich, szkoły, lokalnych i regionalnych wytwórców zdrowej żywności oraz pięknych dekoracji zapraszamy do zaprezentowania swoich stoisk na naszym kiermaszu wielkanocnym.
Zgłoszenia przyjmowane są do 27.03.2023 do godz. 15.00 pod nr telefonu: 531 269 750

Dodaj komentarz

Komentarze (0)