Wyniki zmagań pianistycznych
11 czerwca odbyła się kolejna już edycja zmagań pianistycznych dzieci i młodzieży z całej Polski.
JURY
Elżbieta Nawarecka – przewodnicząca
Krystyna Dyżewska – członek
Lidia Gutowicz–Engel – członek
Mieczysława Jarosławska – sekretarz
Lista szkół
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. K. Szymanowskiego – Bystrzyca Kłodzka
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego – Głubczyce
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. Hellera – Głuchołazy
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. H. Melcera – Kalisz
-
Gminna Szkoła Muzyczna I stopnia – Kluczbork
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. F. Chopina – Kłodzko
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. P. Świerca – Krapkowice
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia – Krotoszyn
-
Zespół Szkół Muzycznych – Legnica
-
Szkoła Muzyczna I stopnia – Milicz
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. W. Lutosławskiego – Nysa
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. F. Chopina – Oleśnica
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. Szajny-Lewandowskiej – Oława
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina – Opole
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. F. Chopina /filia/ – Opole
-
Zespół Szkół Muzycznych im. K. Komedy-Trzcińskiego – Ostrów Wielkopolski
-
Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia – Poznań
-
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. H. Wieniawskiego – Poznań
-
Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia – Strzelin
-
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. L. Różyckiego – Świdnica
-
Szkoła Muzyczna I stopnia im. prof. E. Kajdasza – Trzebnica
-
Zespół Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki – Wałbrzych
-
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Szymanowskiego – Wrocław
-
Szkoła Muzyczna I stopnia im. G. Bacewicz – Wrocław
-
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia nr 2 – Wrocław
-
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia nr 3 im. prof. M. Zduniak – Wrocław
WYNIKI
Klasa I
GRAND PRIX
Agnieszka KUBASZEWSKA, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
Nadia MENDYK, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
I MIEJSCE
Tymoteusz BEM, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
Filip DUBANIEWICZ, SM I st. nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 – Wrocław
Mikołaj GODZINA, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
II MIEJSCE
Maksymilian CYPRYS, SM I st. nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 – Wrocław
Julia DWORCZYK, OSM I i SM I st. nr 3 im. M. Zduniak w ZS nr 20 – Wrocław
Klara PEŁDIAK, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
Oliwia SOŁTYSIAK, ZSM im. K. Komedy – Trzcińskiego – Ostrów Wlkp
Daniel COLONNA-KASJAN, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
III MIEJSCE
Zofia FRIEDRICH, PSM I st. im. P. Świerca – Krapkowice
Maja STAJAK, PSM I st. im. J. Hellera – Głuchołazy
IV MIEJSCE
Leon JAKUBEK, ZSM im. K. Komedy – Trzcińskiego – Ostrów Wlkp
Antoni MIŁASZEWICZ, OSM I i SM I st. nr 3 im. M. Zduniak w ZS nr 20 –Wrocław
Magdalena SERWA, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
WYRÓŻNIENIE
Letizia ANTANAVICIUS, PSM I st. im. L. Różyckiego – Świdnica
Marta BIERNAT, SM I st. im. porf. E. Kajdasza – Trzebnica
Alicja BOROWICZ, PSM I st. im. J. Szajny-Lewandowskiej – Oława
Joanna BUNZLER, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
Monika FIAŁKOWSKA, PSM I st. im. J. Hellera – Głuchołazy
Maja GIL, SSM I st. – Strzelin
Mateusz JUNG, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
Łukasz PFANHAUSER, PSM I st. im. L. Różyckiego – Świdnica
Wojciech WALASEK, PSM I st. im. F. Chopina – Kłodzko
Klasa II
GRAND PRIX
Mateusz BAGIŃSKI, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
Maciej CEGLAREK, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
Łucja DOMAGAŁA, Katedralna OSM I st. – Poznań
Anna URZĘDOWSKA, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
Karolina WOJSZNIS, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
I MIEJSCE
Kajetan BYRA, ZSM im. S. Moniuszki – Wałbrzych
DOMINIK HERMANN, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
Michalina MASTALIŃSKA, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
Julia NIEDZIELSKA, PSM I st. im. F. Chopina – Oleśnica
II MIEJSCE
Julia BABEJ, PSM I st. im. J. Szajny-Lewandowskiej – Oława
Wiktor PLIŚ, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
Martyna PORĘBSKA, OSM I i SM I st. nr 3 im. M. Zduniak w ZS nr 2–Wrocław
Natalia SIPOWICZ, POMS I st. nr 1 im. H. Wieniawskiego – Poznań
Gabriela WILCZYŃSKA, PSM I st. im. J. Szajny-Lewandowskiej – Oława
III MIEJSCE
Konrad KOC, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
Abigail PIOTROWSKA, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
IV MIEJSCE
Stanisław GROZIK, SM I st. nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 – Wrocław
Hanna JAKUBOWSKA, PSM I st. im. K. Szymanowskiego – Bystrzyca Kłodzka
Anna JOHN, PSM I st. im. P. Świerca – Krapkowice
Wiktoria OSICKA, PSM I st. im. F. Chopina – Kłodzko
Wojciech POCZTA, PSM I st. – Krotoszyn
Hanna PODOLSKA, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
Karol ROT, OSM I i SM I st. nr 3 im. M. Zduniak w ZS nr 20 – Wrocław
WYRÓŻNIENIE
Aleksandra BODUCH, GSM I st. – Kluczbork
Bartosz DUDA – KLIMASZEWSKI, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
Szymon GERLICKI, PSM I st. im. J. Hellera – Głuchołazy
Zuzanna KUŚNIERZ, SM I st. nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 – Wrocław
Milena MANIKOWSKA, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
Miłosz NARTOWSKI, SM I st. im. porf. E. Kajdasza – Trzebnica
Daria OMELANIUK, OSM I i SM I st. nr3 im. M. Zduniak w ZS nr20–Wrocław
Wiktor PALCZYŃSKI, , SM I st. nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 – Wrocław
Marta WALENDZIK, ZSM im. S. Moniuszki – Wałbrzych
KATEGORIA KLASY I /roczniki 2005-2007/
Przesłuchania od godz.8.30
-
Letizia ANTANAVICIUS, PSM I st. im. L. Różyckiego – Świdnica
nauczyciel: Beata Bartko
- K. Mroszczyk – Kołysanka
- F. Rybicki – Kot i mysz
-
Tymoteusz BEM, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
nauczyciel: Urszula Antkowiak
- J. Schmitt – Sonatina op. 249 nr 1 cz. I
- C. Rollin – Sarabanda
-
Marta BIERNAT, SM I st. im. porf. E. Kajdasza – Trzebnica
nauczyciel: Michał Kościukiewicz
- C. Gurlitt – Sonatina F-dur op. 214 nr 2 cz. I
- D. Kabalewski – Galop op. 39
-
Alicja BOROWICZ, PSM I st. im. J. Szajny-Lewandowskiej – Oława
nauczyciel: Piotr Gąsieniec
- F. Rybicki – Spacer
- D. Kabalewski – Błazny cyrkowe
-
Joanna BUNZLER, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
nauczyciel: Izabela Dulińska – Bolsewicz
- J.S. Bach – Menuet g – moll nr 3
- J. Garścia – Żarcik
-
Maksymilian CYPRYS, SM I st. nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 – Wrocław
nauczyciel: Alexandra Butor
- J. S. Bach – Menuet g – moll
- A. Goedicke – Nocą w lesie op. 36 nr 32
-
Filip DUBANIEWICZ, SM I st. nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 – Wrocław
nauczyciel: Piotr Świtoń
- S. Majkapar – Małe Preludium
- W. Gillock – Flamenco
-
Julia DWORCZYK, OSM I i SM I st. nr 3 im. M. Zduniak w ZS nr 20 – Wrocław
nauczyciel: Anna Maksoń
- A. Rowley – W krainie krasnoludków
- D. Kabalewski – Sad story
-
Monika FIAŁKOWSKA, PSM I st. im. J. Hellera – Głuchołazy
nauczyciel: Anna Orzechowska
- M. Aaron – Two Jugglers
- L. Bas – Calineczka
-
Zofia FRIEDRICH, PSM I st. im. P. Świerca – Krapkowice
nauczyciel: Dorota Kaszkowiak
- A Tansman – W ogrodzie
- J. Garścia – Sonatina F – dur op. 51 nr 4 cz. III -
Maja GIL, SSM I st. – Strzelin
nauczyciel: Katarzyna Szałańska
- W. A. Mozart – Allegro
- W. Gillock – Capriccietto
-
Mikołaj GODZINA, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
nauczyciel: Izabela Dulińska – Bolsewicz
- J. S. Bach – Menuet G – dur nr 7
- L. Miklaszewski – Sonatina e – moll cz. III
-
Leon JAKUBEK, ZSM im. K. Komedy – Trzcińskiego – Ostrów Wlkp.
nauczyciel: Robert Adamczak
- J. Garścia – Migdałowiec
- A. Rowley – W krainie krasnoludków
-
Oliwia JEŻEWSKA, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
nauczyciel: Agnieszka Lewandowska – Grys
- G. Bacewicz – Oberek
- J. S. Bach – Menuet G – dur
-
Mateusz JUNG, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego - Nysa
nauczyciel: Anna Jabłońska
- J. Garścia – Sonatina C – dur op. 4 cz. I
- A. Cwajdziński – Dla Patrycji
-
Amelia JÓZYK, PSM I st. – Krotoszyn
nauczyciel: Mariola Krysicka
- J. Wiesniak – Sonatina op. 1 nr 2
- F. Rybicki – Strumyk op. 20
-
Wojciech KONOPACKI, SM I st. – Milicz
nauczyciel: Wioletta Drab
- Sperontes – Starodawna piosenka
- I. Berkowicz – Łatwe wariacje e-moll
-
Zofia KRUŹLAK, Świdnica
zgłoszenie prywatne
- J. Garścia – Jaskółeczko mała
- C. Gurlitt – Myśliwi
-
Agieszka KUBASZEWSKA, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
nauczyciel: Ewa Bartocha – Konopka
- W. Gillock – Tarantella
- W. Gillock – French Doll
-
Nadia MENDYK, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
nauczyciel: Małgorzata Łysiak
- L. Bas – Motylek
- M. Mier – Czarny łabędź
-
Antoni MIŁASZWICZ, OSM I i SM Ist. nr3 im. M.Zduniak w ZS nr20–Wrocław
nauczyciel: Anna Maksoń
- D. Kabalewski – Piosenka
- J. Garścia – Sonatina cz. III
-
Wiktoria MOSTOWY, ZSM im. S. Moniuszki – Wałbrzych
nauczyciel: Ewa Bardzik
- F. Rybicki – Taniec cygański
- M. Magin – Kujawiak
-
Emilia PAWLUCZUK, Samorządowa SM I st. – Strzelin
nauczyciel: Katarzyna Szałańska
- Ch. Graupner – Bourrée
- W. Gillock – Argentina
-
Klara PEŁDIAK, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
nauczyciel: Karolina Jabłońska
- A. Tansman – W ogrodzie
- J. Garścia – Sonatina op. 51 nr 4
-
Łukasz PFANHAUSER, PSM I st. im. L. Różyckiego – Świdnica
nauczyciel: Katarzyna Bajorek
- S. Thomas – Wczorajszy bratek
- S. Majkapar – W ogródku
-
Hanna PRZYBYŁ, PSM I i II st. im. H. Melcera – Kalisz
nauczyciel: Robert Adamczak
- J. Garścia – Piosenka Krysi
- D. Kabalewski – Błazny cyrkowe
-
Wiktor PRZYSIĘŻNY, SM I st. im. porf. E. Kajdasza – Trzebnica
nauczyciel: Michał Kościukiewicz
- Ch. Graupner – Bourrée
- A. Rowley – Mały Chińczyk
-
Magdalena SERWA, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
nauczyciel: Katarzyna Szałańska
- Ch. Graupner – Bourrée
- W. Gillock – Little flower girl of Paris
-
Oliwia SOŁTYSIAK, ZSM im. K. Komedy – Trzcińskiego – Ostrów Wlkp.
nauczyciel: Robert Adamczak
- J. Garścia – Tęsknota wędrowca
- A. Löschhorn – Etiuda d – moll op. 65 nr 40
-
Maja STAJAK, PSM I st. im. J. Hellera – Głuchołazy
nauczyciel: Joanna Tarnowska
- J. Garścia – Taniec kwiatów
- W. Gillock – Kot włóczykij
-
Kamila SZABAŁA, OSM I i SM I st. nr 3 im. M. Zduniak w ZS nr 20 – Wrocław
nauczyciel: Agnieszka Wachowicz
- L. Szukajło – Łabędź
- L. Bas – Krasnale
-
Paweł TARNAWSKI, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
nauczyciel: Urszula Kulczyk
- D. Steibelt – Sonatina C – dur op. 33 cz. I
- J. Krieger – Menuet
-
Julia TRELA, ZSM - Legnica
nauczyciel: Alicja Siejka
- Y. Bowen – Scherzino
- W. A. Mozart – Air
-
Wojciech WALASEK, PSM I st. im. F. Chopina – Kłodzko
nauczyciel: Katarzyna Mąka
- W. Gillock – Jesienny rysunek
- J. Thompson – Latające kolory
-
Marcel WIĘCŁAWSKI, Samorządowa SM I st. – Strzelin
nauczyciel: Katarzyna Szałańska
- W. Gillock – Barkarola
- W. Gillock – Tarantella
-
Ewa WOŹNIAK, SM I st. im. porf. E. Kajdasza – Trzebnica
nauczyciel: Michał Kościukiewicz
- A. Greczaninow – Pielgrzymi
- A. Rowley – W krainie krasnoludków
-
Maciej WÓJCIK, PSM I st. im. I. J. Paderewskiego – Głubczyce
nauczyciel: Agnieszka Jagla - Kubów
- T. Kozłowski – Contredanse
- S. Majkapar – Motylek
-
Ada ZIOBROWSKA, PSM I st. im. J. Szajny-Lewandowskiej – Oława
nauczyciel: Tomasz Jędrzejewski
- J. Garścia – Sonatina op 51 nr 4
- L. Miklaszewski – Walc
-
Daniel COLONNA-KASJAN, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
nauczyciel: Irena Burska
- W. Kowalowski – Witaj, Reksio
- G. Bacewicz – Oberek
KATEGORIA KLASY II /roczniki 2005-2007/
Przesłuchania konkursowe od godz. 12.30
-
Julia BABEJ, PSM I st. im. J. Szajny-Lewandowskiej – Oława
nauczyciel: Joanna Kassie – Kościukiewicz
- E. Laumenski – Scherzo
- D. Kabalewski – Noveletta op. 39
-
Mateusz BAGIŃSKI, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
nauczyciel: Ewa Florek
- J. S. Bach – Menuet g – moll
- S. Rachmaninow – Włoska polka
-
Aleksandra BODUCH, GSM I st. – Kluczbork
nauczyciel: Mariola Zubańska
- J. Garścia – Na strychu pod miotłą
- W. Lutosławski – O mój Jasieńku /melodia ludowa/
-
Kajetan BYRA, ZSM im. S. Moniuszki – Wałbrzych
nauczyciel: Iwona Rogozińska
- F. Rybiski – Kołysanka Ewuni
- H. Gnesina – Etiuda D – dur
-
Maciej CEGLAREK, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
nauczyciel: Ewa Florek
- S. Majkapar – Preludium a – moll
- J. F. Burgmiller – Cicha skarga
-
Łucja DOMAGAŁA, Katedralna OSM I st. – Poznań
nauczyciel: Paula Grudzińska
- W. Gillock – Księżycowy nastrój
- W. Lutosławski – Gaik
-
Bartosz DUDA – KLIMASZEWSKI, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
nauczyciel: Ewa Grzegorzewska
- J. S. Bach – Menuet d – moll
- W. Kosenko – Scherzino
-
Szymon GERLICKI, PSM I st. im. J. Hellera – Głuchołazy
nauczyciel: Szymon Blaszyński
- L. Miklaszewski – Sonatina G – dur cz. I
- J. Berkowicz – Walc G – dur
-
Stanisław GROZIK, SM I st. nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 – Wrocław
nauczyciel: Anna Sokołowska
- F. Kuhlan – Wariacje G – dur op. 42
- S. Majkapar – Kołysanka
-
DOMINIK HERMANN, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
nauczyciel: Karolina Jabłońska
- A. Tansman – Siciliana
- K. Jabłonska – Zaślubiny Księżyca ze Słońcem
-
Hanna JAKUBOWSKA, PSM I st. im. K. Szymanowskiego – Bystrzyca Kłodzka
nauczyciel: Elżbieta Malinowska
- C. Rollin – The Swain
- M. Bober – El Matador
-
Anna JOHN, PSM I st. im. P. Świerca – Krapkowice
nauczyciel: Dorota Kaszkowiak
- J. Garścia – Zauroczenie
- W. Lutosławski – Gaik
-
Konrad KOC, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
nauczyciel: Małgorzata Borkowska
- L.v. Beethowen- Sonatina F-dur cz.I
- A. Rowley – Jezioro
-
Monika KRAWCZYK, PSM I i II st. im. F. Chopina – Opole
nauczyciel: Beata Pollak
- J. Garścia- Bajka iskierki
- J. Garścia – Marionetka
-
Zuzanna KUŚNIERZ, SM I st. nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 – Wrocław
nauczyciel: Piotr Świtoń
- A. Ćwojdziński – Preludium a – moll
- E. Loeschorn – Etiuda d – moll
-
Zuzanna KUZIOR, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
nauczyciel: Małgorzata Łysiak
- I. Szukajło – Wariacje a – moll
- J. S. Bach – Menuet d – moll
-
Michał LIS, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
nauczyciel: Katarzyna Słówko
- J. S. Bach – Preludium F – dur nr 4
- F. Chopin – Zapomniany walc a – moll -
Wiktoria LUBCZYŃSKA, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
nauczyciel: Aleksandra Brzeźnicka
- V. Kosenko – Deszczyk
- J. S. Bach – Menuet G – dur
-
Justyna ŁYSEK, OSM I i SM I st. nr 3 im. M. Zduniak w ZS nr 20 – Wrocław
nauczyciel: Elżbieta Wójtowicz – Kwiatkowska
- F. Spindler – Tarantella z Sonatiny C – dur op. 157
- J. Garścia – Zauroczenie
-
Milena MANIKOWSKA, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
nauczyciel: Katarzyna Kaczorowska
- J. S. Bach – Musette
- G. Frid – Wiosenna piosenka
-
Michalina MASTALIŃSKA, SM I st. im. G. Bacewicz – Wrocław
nauczyciel: Gabriela Gacek
- C. Gurlitt – Sonatina C – dur op. 214 nr 1 cz. III
- P. Czajkowski – Taniec wróżki cukrowej
-
Miłosz NARTOWSKI, SM I st. im. porf. E. Kajdasza – Trzebnica
PIERWSZY ROK NAUKI
nauczyciel: Michał Kościukiewicz
- D. Steibelt – Sonatina C – dur op. 33 cz. I
- W. Gillock – Flamenco
-
Julia NIEDZIELSKA, PSM I st. im. F. Chopina – Oleśnica
nauczyciel: Ewa Wolak
- M. Nevin – Jazz Lament
- D. Kabalewski – Toccata op. 60 nr 4 – Rondo
-
Daria OMELANIUK, OSM I i SM I st. nr3 im. M. Zduniak w ZS nr20–Wrocław
nauczyciel: Alicja Grabowska
- W. Kuprewicz – Wiosenny szkic
- L. Schytte – Taniec gnomów
-
Wiktoria OSICKA, PSM I st. im. F. Chopina – Kłodzko
nauczyciel: Joanna Kocyan
- J. Garścia – Sen dwóch chmurek
- H. Skalska – Krakowiak
-
Wiktor PALCZYŃSKI, , SM I st. nr 2 im. F. Chopina w ZS nr 9 – Wrocław
nauczyciel: Piotr Gąsieniec
- C. Debussy – Mały murzynek
- A. Rowley – Smutna Kolombina
-
Mateusz PANKOWSKI, PSM I i II st. im. F. Chopina – Opole – filia
nauczyciel: Marzena Wójcik – Kaszczyszyn
- J. S. Bach – Menuet d – moll
- D. Kabalewski – Toccatin -
Abigail PIOTROWSKA, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
nauczyciel: Dorota Słowikowska – Juszczak
- L. Bas – Kwoka z kurczętami w wiklinowym koszyku
- L. Bas – Etiuda 22
-
Wiktor PLIŚ, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
nauczyciel: Anna Jabłońska
- A. Różycki – Etiuda formatyczna F – dur nr 5
- S. Majkapar – Wiosna
-
Wojciech POCZTA, PSM I st. – Krotoszyn
nauczyciel: Mariola Krysicka
- L. Miklaszewski – Sonatina G-dur, cz. III
- F. le Couppey – Etiuda C-dur, op. 24 nr 10
-
Hanna PODOLSKA, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
nauczyciel: Małgorzata Łysiak
- A. Loeschhorn – Etiuda d-moll
- J. Garścia – Krople rosy
-
Martyna PORĘBSKA, OSM I i SM Ist. nr3 im. M. Zduniak w ZS nr2–Wrocław
nauczyciel: Oliwia Górska
- M. Mikstein – Smutna piosenka
- W. Gillock – Flamenco
-
Karol ROT, OSM I i SM I st. nr 3 im. M. Zduniak w ZS nr 20 – Wrocław
nauczyciel: Anna Maksoń
- A. Chaczaturian – Andantino
- H. Berens – Etiuda C – dur op. 70 nr 33
-
Maja SAWICKA, PSM I st. im. K. Szymanowskiego - Kłodzko
nauczyciel: Elżbieta Malinowska
- V. McArthur – Gwieździsta noc
- C. Rollin – La Seniorita
-
Natalia SIPOWICZ, POMS I st. nr 1 im. H. Wieniawskiego – Poznań
nauczyciel: Agata Malińska
- J. Haydn – Sonatina C –dur cz. I
- M. Rejino – Nokturn
-
Anna SOBASZEK, ZSM im. S. Moniuszki – Wałbrzych
nauczyciel: Ewa Bardzik
- P. Wachs – Promenada osiołka
- M. Parchaladze – Rozmyślanie
-
Dominika SZADKOWSKA, PSM I i II st. im. F. Chopina – Opole
nauczyciel: Beata Pollak
- J. Garścia – Zauroczenie
- J. Garścia – Marionetka
-
Michał TKOCZ, PSM I i II st. im. F. Chopina – Opole – filia
nauczyciel: Marzena Wójcik – Kaszczyszyn
- J. S. Bach – Menuet g – moll
- A. Żyliński – Marsz zajączków
-
Anna URZĘDOWSKA, PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego – Nysa
nauczyciel: Ewa Bartocha – Konopka
- S. Majkapar – Burzliwy potok
- G. Nevada – Fantasie melancholique
-
Marta WALENDZIK, ZSM im. S. Moniuszki – Wałbrzych
nauczyciel: Iwona Rogozinska
- W. Lutosławski – Panie Michale
- I. Berkowicz – Taniec lalki
-
Gabriela WILCZYŃSKA, PSM I st. im. J. Szajny-Lewandowskiej – Oława
nauczyciel: Joanna Kassie – Kościukiewicz
- J.F. Burgmüller – Arabeska op. 100
- A. Gurlitt – Srebrnik op. 205
-
Karolina WOJSZNIS, OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego – Wrocław
nauczyciel: Agnieszka Wachowicz
- H. Lemoine – Etiuda As – dur op. 37 nr 37
- L. Szukajło – Intermezzo
Komentarze (0)