Święty Mikołaj odwiedzi Muzeum Kolejnictwa

czwartek, 24.11.2022 10:06 181 0

Spotkanie ze świętym Mikołajem i jego pomocnikami, warsztaty, gra terenowa – Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej zaprasza do uczestnictwa w „Parowozowni św. Mikołaja”.

Wydarzenie odbędzie się w dniach od 1 do 14 grudnia. - Co roku w Muzeum Kolejnictwa gościmy świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami zaprasza do siebie wszystkie dzieci. Nasz gość z dalekiej Laponii chętnie porozmawia ze wszystkimi o tradycjach bożonarodzeniowych, o swoim świątecznym parowozie oraz innych ciekawostkach. Takie spotkanie jest też niepowtarzalną okazją dla wszystkich rozrabiaków, ponieważ tylko w chacie świętego znajduje się prawdziwa niszczarka złych uczynków! Jeśli ktoś w tym roku zapracował na rózgę, to jest to dla niego ostatnia szansa - zachęcają przedstawiciele muzeum.

Spotkania ze świętym Mikołajem będą się odbywać codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 16 00, o pełnych godzinach po uprzedniej rezerwacji terminu.

W cenie biletu znajduje się m.in. zwiedzanie ekspozycji, uczestnictwo w grze terenowej, niszczarka złych uczynków, wizyta na poczcie św. Mikołaja i pisanie listów, spotkanie ze świętym Mikołajem, warsztaty w pracowni świętego.

Rezerwacje dla grup przyjmowane są pod nr. tel. 661 818 888. Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne na stronie:

https://www.facebook.com/events/1959945184356643

foto - UM Jaworzyna Śląska

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek