[FOTO] Medale za miłość, wytrwałość, cierpliwość. Wyjątkowe jubileusze w gminie Świdnica

piątek, 24.6.2022 12:35 2133 0

Są ze sobą nierozerwalnie od pół wieku. Wspierają się i kochają w chwilach dobrych i złych. W piątek, 24 czerwca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Świdnicy trzy pary małżeńskie z terenu gminy Świdnica świętowały jubileusz 50.lecia pożycia małżeńskiego. Państwo Józefa i Adam Kowalscy, państwo Maria i Czesław Wajdzik z Boleścina i państwo Wiesława i Jan Kupieccy z Pszenna.

 - Szanowni Jubilaci. Pomimo trudności, jakie zdarzają się na co dzień w każdym domu, dzięki swojej mądrości życiowej potrafiliście przejść razem przez życie. Składam serdecznie gratulacje, ale proszę również o przyjęcie podziękowań za Waszą postawę, trud i wysiłek w pielęgnowaniu wyjątkowych wartości, jakimi są małżeństwo i rodzina. Życzę państwu na kolejne lata dużo zdrowia, radości, pociechy z Waszych rodzin, wnuków i prawnuków. Aby wokół Was nigdy nie brakowało ludzi serdecznych i życzliwych – mówiła podczas uroczystego spotkania wójt gminy Świdnica  Teresa Mazurek.

 Na zakończenie jubilaci odebrali z rąk wójt gminy medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta RP. Każda z par otrzymała także kwiaty oraz upominki promocyjne.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek