Elektryczny crossover jeździ w Taxi 19-19-0

środa, 22.9.2021 09:32 1623 1

Elektryczny crossover jeździ w Taxi 19-19-0

Świdnickie DZIEWIĘTNASTKI  stawiają na ekologię. Ta najstarsza i największa świdnicka korporacja taksówkowa istnieje już 28 lat i ciągle się rozwija. Jako pierwsi wprowadzili bezgłosowy system dyspozytorski, terminale płatnicze i aplikacje na smarfona.

W korporacji kursuje 7 hybryd, są to Tototy PRIUS i  AURIS, ale od dwóch tygodni, także w pełni elektryczny, crossover KIA e-Niro, dzięki któremu możemy się cieszyć bezemisyjnym podróżowaniem.

- Od początku istnienia firmy staramy się iść z czasem, postępem, osiągnięciami  - mówi Ireneusz Ryll, pełnomocnik MPT Radio Taxi 19-19-0. - Działamy na rynku od marca 1993  roku i  liczymy obecnie 63 pojazdy. Jako pierwsi wprowadziliśmy zaawansowany i kompletny system dyspozytorski taxi pozwalający na ciche (bezgłosowe) komunikowanie się z centralą. Od 3  lat nasi pasażerowie mogą korzystać z darmowej aplikacji taxi, dzięki której zamawiają taksówki jednym kliknięciem smartfona. Aplikacja pozwala nie tylko na proste zamawianie taxi, ale także śledzenie jej trasy, aż do momentu przyjazdu pod wskazany adres. 2 lata temu wprowadziliśmy także terminale płatnicze, a teraz stawiamy na hybrydy i auta elektryczne. Na razie jeździ jedno auto, ale już wkrótce na świdnickie ulice wyjedzie kolejna KIA e-Niro   – dodaje ze śmiechem pan Ireneusz.

Jeżeli chcesz zamawiać TAXI za pomocą jednego kliknięcia pobierz Aplikację – TUTAJ - http://www.taxi-swidnica.pl/

System sam ustali Twoją lokalizację, Ty klikasz zamawiam, a potem potwierdzam  i  to już wszystko.

Otrzymasz  informację smsem o przyjęciu zlecenia i marce, kolorze i numerze rejestracyjnym pojazdu, który po Ciebie przyjedzie.

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Nowy wątek
Ewa środa, 22.09.2021 10:52
Brawo 19 stki