Świebodzice na targach turystycznych

poniedziałek, 26.2.2018 12:43 937 0

W dniach 23-25 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia odbywały się Międzynarodowe Targi Turystyczne i Czasu Wolnego. W wydarzeniu uczestniczyły także Świebodzice.

- Promowaliśmy nasze miasto, zachęcając do odwiedzenia Świebodzic, do zwiedzania naszych atrakcji, udziału w ciekawych imprezach miejskich – mówi Ilona Szczygielska, Kierownik Wydziału Promocji, Informacji, i Współpracy Zagranicznej UM.

Świebodzice promowały swoje walory wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną - Księstwo Świdnicko-Jaworskie, którego jesteśmy długoletnim członkiem i partnerem. Kolejna, wspólna inicjatywa to promocja miasta na Festiwalu Kwiatów w Książu.

Materiały, dystrybuowane na świebodzickim stoisku, cieszyły się dużym zainteresowaniem, okazuje się, że bardzo wielu mieszkańców Dolnego Śląska zna Świebodzice i jego walory; rodziny z sympatią wypowiadały się o naszych rodzinnych festynach zapowiadając, że po raz kolejny przyjadą do Świebodzic na Święto Czekolady 5 maja i sierpniowy Piknik Lotniczy. Oba te wydarzenia stały się już świebodzicką marką, rozpoznawaną na całym Dolnym Śląsku.

Nasze stoisko osłodziła firma Śnieżka ZPC, która dzięki swoim produktom i historii także jest doskonałą wizytówką Świebodzic.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek