Czy na wsi, czy w mieście - w wakacje nie ma czasu na nudę!

wtorek, 24.7.2018 11:30 856 0

Nie wszyscy mogą spędzić wakacje na letnich obozach czy koloniach. Dla dzieci i młodzieży, które na czas letnich wakacji pozostały w Żarowie, gminne placówki przygotowały mnóstwo atrakcji. Pomysłów na spędzenie wolnego czasu jest wiele. Wśród nich są oferty zajęć w Gminnym Centrum Kultury i Sportu, Żarowskiego Stowarzyszenia "Edukacja", biblioteki oraz wakacyjne spotkania na terenach wiejskich.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia na terenach wiejskich. Jak co roku Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie zorganizowały wakacyjne zajęcia i warsztaty dla dzieci zamieszkujących wsie w gminie Żarów. Były zajęcia sportowe, taneczne i plastyczne. Trzy dni wypełnione śmiechem i radosną zabawą.
Do świetlicy w Mielęcinie przybyli licznie mali mieszkańcy Wierzbna, Kalna oraz Mielęcina. W programie znalazły się warsztaty taneczne, plastyczne, projektowanie strojów, zajęcia sportowe czy szalona baloniada. Dzieci wykazały się ogromnym talentem, sprytem i pomysłowością. Bardzo dziękujemy, że byliście z nami - mówi Anna Suchodolska zastępca dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Wakacje już na półmetku. Na wszystkie dzieci oraz młodzież czekają wakacyjne zajęcia zorganizowane przez żarowskie placówki. Jest w czym wybierać, dlatego nie warto siedzieć w domu i się nudzić.

źródło: UM Żarów

Dodaj komentarz

Komentarze (0)