komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 17 września 2019

Franciszka, Roberta

Czas na zgłaszanie kandydatów minął. Kto powalczy o Sejm i Senat?

czwartek, 5.9.2019 09:14 , komentarze: 2 , odsłony: 1059
kategorie artykułu:

Wybory 2019. Koalicja Obywatelska PO+.N+IPL +Zieloni, Konfederacja Wolność i Niepodległość, PiS, PSL i Sojusz Lewicy Demokratycznej - komitety tych pięciu ugrupowań będą mogły wystawić swoich kandydatów w całej Polsce. 

Kto powalczy o mandat w Sejmie i Senacie z okręgu wałbrzyskiego? [DO ZDOBYCIA 8 MANDATÓW]

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. SIEMONIAK Tomasz ekonomista Warszawa

2. MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna ekonomista Wałbrzych

3. WIELICHOWSKA Monika

4. SZUSZWALAK Tomasz Daniel

5. MITRASZEWSKI Tomasz Łukasz

6. ŚWIŁO Teresa

7. GLAPIŃSKI Rafał Mariusz

8. INGLOT Andrzej Ryszard

9. ROSIAK Mateusz

10. ONYŚKÓW Paweł

11. SZCZYGIEŁ Zbigniew

12. ŚWIERCZYŃSKI Jędrzej Maciej

13. BEŚLERZEWSKA Małgorzata Urszula

14. IWANCZ Jacek Julian

15. BEN AMARA Joanna Maria

16. TUMIDALSKA Marta Magdalena

 

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. ŁAMBUCKI Roman

2. MICHALIK Karol

3. DANIELAK Damian Marcin

4. KRYSTYNIAK Krzysztof Adam

5. PRZEŚLICA-MARTYNOWSKA Anna Agnieszka

6. SUSŁOWSKA Krystyna Maria

7. WIELICZKO Angelika Agnieszka

8. SZACHNIEWICZ Przemysław Mateusz

9. OLEKSY-SARYSZ Marzena Emilia

10. ŁOSIAK Kamil Sebastian

11. GOMÓŁKA Damian Rafał

12. LUDKOWSKI Piotr

13. NOWAK Katarzyna

14. MORKA Andrzej

15. OKARMUS Ewa Jadwiga

16. POKRYWKA Stanisław

 

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. GANCARZ Paweł Jarosław

2. KOŁT Józef

3. KWIATKOWSKA Ewa Daniela

4. KUCZEK Magdalena Dorota

5. RUDNICKI Jarosław Jerzy

6. BONIECKA Joanna Bogna

7. SOKOŁOWSKA Maria

8. DZIENDZIEL Wacław Alojzy

9. MAZUR Paweł Mariusz

10. UBIK Jarosław Marian

11. WIERZBICKA-BARA Danuta Maria

12. KOWALSKA Sylwia Edyta

13. KARCH Izabela Maria

14. SULIKOWSKA Natalia Weronika

15. KYCIA Radosław

16. LONGAWA Stanisław Tadeusz

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. DWORCZYK Michał Paweł

2. ZYSKA Ireneusz

3. MURDZEK Wojciech Piotr

4. BADORA Maciej Adam

5. GWÓŹDŹ Marcin Piotr

6. BIELAWSKA Zuzanna

7. SURMA Renata Lucyna

8. MUCHA Beata Maria

9. DEC Jerzy Grzegorz

10. WĘGŁOWSKI Jarosław

11. SZPYTMA Bogusław Krzysztof

12. GREINER Małgorzata Joanna

13. TARNACKI Marek

14. SZYDŁOWSKA Ewelina Agnieszka

15. WIERZBICKA Renata Teresa

16. GRZEGORZEWICZ Grzegorz Sławomir

 

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. DYDUCH Marek

2. KOTARBA Mariusz

3. LECH Kornelia Joanna

4. ŁĄCKI Adam Edward

5. MUSIAŁEK Małgorzata Aleksandra

6. ZALEŃSKI Wiktor Piotr

7. CHOJNACKA Cecylia Agnieszka

8. WOLAK Tomasz Paweł

9. CHUĆ Renata

10. SŁABICKA Jolanta Izabela

11. HABIERA-GÓRSKA Agnieszka Beata

12. HÜPNER Dominik

13. CZAJKOWSKI Robert Aleksy

14. SOŁTYSIK Janusz Tomasz

15. ZABORONEK Maciej Grzegorz

16. STABROWSKA Anna Ewa

 

 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. SZPUR Anatol Kazimierz

2. GOLAK Julian Kazimierz

3. MICHAŃCIO Iwona Kornela

4. SZYMKIEWICZ Robert Artur

5. LESZCZYŃSKA Marzanna Irena

6. GABRIEL Katarzyna Joanna

7. IGNOR Agnieszka Joanna

8. HAŁACZKIEWICZ Sebastian

9. BIELAWSKA Sylwia Małgorzata

10. ŚWITOŃ-PAWLICKA Grażyna Izabela

11. KOWALONEK Krystyna Wanda

12. LATUSZEK Wojciech

13. TUTKA Ewa Lucyna

14. CHOJNACKA Joanna Agata

15. ŁATA Artur Sławomir

16. ŁUCZKO Grzegorz Jakub

 

LISTY DO SENATU

1. KOŁACZ-LESZCZYŃSKA Agnieszka Maria: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

2. LUBIŃSKI Mirosław Aleksander: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA LUBIŃSKIEGO

3. ZIELIŃSKI Kamil Krzysztof: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Wasze komentarze

Nie jestem biegła z historii ,...
czwartek, 05.09.2019 11:03 autor:
Oj KO będzie miało K.O
czwartek, 05.09.2019 10:16 autor: Nie głosuje na KO
niedziela, 15.9.2019 14:53
niedziela, 15.9.2019 13:00
sobota, 14.9.2019 13:21
1
piątek, 13.9.2019 12:02
2
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SKUP AUT
SKUP AUT