komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 21 lipca 2019

Daniela, Diany

Bezpieczny Autobus. Bezpieczna Podróż -KONTROLE AUTOKARÓW

poniedziałek, 3.6.2019 10:21 , komentarze: 0 , odsłony: 170
kategorie artykułu:

Bezpieczna podróż to sprawny technicznie pojazd, posiadający odpowiednie wyposażenie oraz trzeźwy i wypoczęty kierujący. Aby zaplanowana podróż przebiegała spokojnie i zakończyła się bezpiecznym powrotem do domu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy przeprowadzają kontrole stanu technicznego autokarów oraz stanu trzeźwości kierujących.

Wiosna i lato to okres zorganizowanych wyjazdów na wycieczki szkolne, kolonie, różnego rodzaju obozy i zgrupowania. Każdy z uczestników wyjazdu powinien bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. Aby tak się stało, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji prowadzą kontrole autokarów świadczących usługi przewozowe. W okresie wiosenno-letnim policjanci otrzymują liczne zgłoszenia związane z kontrolą autokarów wycieczkowych przed planowaną podróżą. 

Informujemy, że od 1 czerwca br. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy będą przeprowadzać kontrole autokarów  od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 – 8.30  na parkingu PKN Orlen ul. Esperantystów 14 w Świdnicy bez konieczności wcześniejszego zgłoszenia takiej potrzeby. Kontrole od poniedziałku do piątku w godz. 6.30-8.30 realizowane będą od 01 czerwca br do 15 lipca br.  

Jednak w przypadku innych godzin lub dni weekendowych czy świąt prosimy organizatorów przewozów autokarowych oraz uczestników wyjazdów lub opiekunów o zgłaszanie kontroli z kilkudniowym wyprzedzeniem w formie pisemnej. Informację wówczas należy dostarczyć do jednostki Policji 

 

Wasze komentarze

piątek, 5.7.2019 11:09
1
poniedziałek, 1.7.2019 12:50
1
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork