komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 31 października 2020

Urbana, Saturnina

Antoni Macierewicz w Świdnicy: "Żeby 4-letnie dzieci uczyć technik seksualnych?" [WIDEO]

środa, 2.10.2019 21:39 , komentarze: 39 , odsłony: 11898
kategorie artykułu:

Były minister obrony w rządzie Prawa i Sprawiedliwości, Antoni Macierewicz przyjechał w środowy wieczór do Świdnicy.

Macierewicz podczas spotkania sporo uwagi poświęcił Platformie Obywatelskiej, brakiem repatriacji wojennych dla Polski oraz pomysłów wprowadzenia edukacji seksualnej w szkołach.

- Czy Schetyna i Kwaśniewski zapłacą nam za straszne zbrodnie w czasie drugiej wojny światowej? Przez tyle nikt nam nie spłacał repatriacji. Grekom wolno się tego domagać, a Polakom oni zakazują? Polska partia zrezygnowała z tego co narodowi naszemu się należy i to przekracza moje zrozumienie. Zlikwidować chcą też WOT, bo mówi prawdę i jest w każdym powiecie. Dają nam gwarancję bezpieczeństwa i będą nas bronić. Tak wygląda ich prawdziwa twarz i ma ona wygląd LGBT. Żeby 4-letnie dzieci uczyć technik seksualnych? W Warszawie ma to być prowadzone przez samorząd. To jest przestępstwo. Ci ludzie mówią o pedofilii równocześnie chcą upowszechniać demoralizację najmłodszych - podkreślał Antoni Macierewicz.

Przypomniał także, że sojusz z Rosjanami to konfabulacja. 

- Dziś zastąpiono przemoc militarną szantażem energetycznym. Pamiętam 1992 rok kiedy dowiedzieliśmy się, że Rosja gotowa jest nam zakręcić kurek z gazem. Posiadanie złóż energetyki jest gwarantem bezpieczeństwa, oczuwają to wszystkie państwa w Europie Środkowej. Łączy nas też gotowość militarna. Kochamy ich wszystkich, ale pod warunkiem, że respektują nasze prawa. W Polsce nie można zdegradować generałów, którzy mają krew na rękach. Macierewicz chciał to zrobić, ale to przecież straszna zbrodnia. Zobaczcie jak jesteśmy traktowani, i jak to się zmieniło od kiedy rządzi PiS - mówił były minister MON.

Wideo niebawem. 

 

Wasze komentarze

PO całej Polsce szuka swojego miśka
wtorek, 22.10.2019 21:53 autor: jarek z zoliboza
A gdzie jego news o Smoleńsku ?
poniedziałek, 21.10.2019 14:38 autor: ja
Co za debile poszli na jego spotkanie. Wstyd mi za...
niedziela, 20.10.2019 16:48 autor: Świt
Tyle negatywnych wpisów a kto głosował na PIS?
piątek, 18.10.2019 05:05 autor: Jarek
wesole jest zycie staruszka hop siup
wtorek, 08.10.2019 16:58 autor: senior
Patrząc na gęby widzów nie są to normalni ludzie :(
wtorek, 08.10.2019 14:31 autor: Ojtam
Chory msciwy czlowiek
wtorek, 08.10.2019 14:21 autor: emeryt
Biedny, psychicznie chory człowiek...
poniedziałek, 07.10.2019 17:47 autor: Stanko
Kto bardziej przeżywa rozłąkę ; ...
czwartek, 03.10.2019 11:28 autor: skapło mi
Misiek. Antoni ma jeszcze tego drugiego lalusia o trudnym do...
niedziela, 06.10.2019 10:22 autor: hrabia
Tego typa nie morzna sluchac i ogladac msciwy czlowiek
piątek, 04.10.2019 17:37 autor: autor
MACIEREWICZ CO Z WRAKIEM TUPOLEWA ? gdzie on jest...
piątek, 04.10.2019 10:27 autor:
Redaktor Piątek doskonale opisał w ...
czwartek, 03.10.2019 18:28 autor: skapło mi
Takie coś było ministrem - to tylko w państwie PIS_KLER
czwartek, 03.10.2019 07:56 autor: Polak drugiego sortu
Dokładnie Takie Coś ni pies ni wydra .
czwartek, 03.10.2019 17:25 autor: johny63
A ty pewnie misiu?
czwartek, 03.10.2019 17:27 autor: johny63
ANTONI ANTONI TYLKO ON NAS OBRONI ON WIE JAK TO...
czwartek, 03.10.2019 14:23 autor: Bogumił
ten kretyn tylko judzi szuka wszędzie wrogów
czwartek, 03.10.2019 14:01 autor: zdegustowany
Badania poprzez jelito grube , niezbędne ....A...
czwartek, 03.10.2019 11:27 autor:
A co on wie na temat edukacji i nauczania ?...
środa, 02.10.2019 21:44 autor: nauczyciel
Wie dużo więcej od Ciebie.
środa, 02.10.2019 23:35 autor: uczeń
Czyżby?
czwartek, 03.10.2019 10:56 autor:
Wyszedł z szafy?
czwartek, 03.10.2019 07:26 autor: Qqq
Będzie wesoło, antoni znowu uciekł ze szpitala !!!
czwartek, 03.10.2019 05:02 autor: papey
Już Smoleńsk mu przeszedł ? gdzie jest wrak ?...
środa, 02.10.2019 21:47 autor: Smoleńsk