[FOTO,WIDEO] Marconi - Twój partner w mulczowaniu na Dolnym Śląsku!

środa, 24.5.2023 21:17 1897

Jeśli jesteś właścicielem ogródka, sadu, działki czy większej posesji i chcesz zadbać o ich estetyczny wygląd, to firma Marconi z Świdnicy jest dla Ciebie idealnym wyborem.

 - Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie mulczowania, które przyczyniają się do poprawy stanu gleby, ograniczenia wzrostu chwastów oraz utrzymania atrakcyjnego wyglądu Twojej zieleni – mówi Artur Lipka, dyrektor operacyjno-handlowy i członek zarządu Markoni Sp. z o.o.

Mulczowanie to jedna z najskuteczniejszych metod pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych. Polega ona na rozdrabnianiu resztek roślinnych i nakładaniu ich na ziemię. Mulczując ziemię, pomagamy w utrzymaniu równowagi biologicznej w glebie, poprawiamy jej strukturę i przyspieszamy proces rozkładu resztek roślinnych, co przyczynia się do uwalniania składników odżywczych dla roślin. Mulczowanie to nie tylko korzyści dla roślin, ale również dla środowiska. Dzięki mulczowaniu, zmniejsza się potrzeba stosowania chemicznych środków ochrony roślin, co z kolei wpływa na poprawę jakości gleby i ochronę środowiska naturalnego. Dlatego też, coraz więcej osób korzysta z usług świdnickiej firmy Marconi .

Podajemy bezpośrednie numery telefonów, do osób, które się tym zajmują. To fachowcy, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania:

Dominik - 667 203 966

Krzysiek - 697 138 811

Artur -  609 638 822

Nie czekaj, skontaktuj się z nimi już dziś i przekonaj się, jak wiele korzyści może przynieść mulczowanie Twojemu ogrodowi lub działce. Firma Marconi z Świdnicy jest zawsze gotowa, by spełnić Twoje oczekiwania i pomóc w osiągnięciu pięknie wyglądającej i zdrowej zieleni!

 ZASTOSOWANIE MULCZERA I FREZA:

- karczowanie nieużytków i zarośli,

- przygotowanie terenu pod inwestycje,

- oczyszczanie zrębków leśnych,

- usuwanie zarośli i samosiewów,

- rekultywacja terenu,

- mielenie drzew i korzeni,

- koszenie nieużytków,

- likwidacja plantacji,

- przygotowywanie terenów pod inwestycje i dopłaty unijne,

- oczyszczanie terenu pod liniami energetycznymi,

- oczyszczanie terenu pasów przeciwpożarowych,

- czyszczenie terenów przy torach kolejowych (wycinka, koszenie),

- karczowanie starych sadów,

- rozdrabnianie pozostałości po wycince,

- mulczowanie pozostałości pozrębowych,

- frezowanie powierzchniowe pni drzew.

WIĘCEJ O MULCZOWANIU na stronie - https://mulczowanie.pl/

Usługi mulczowania świadczy firma Marconi- Usługi dla biznesu, zajmująca się nie tylko rekultywacją gruntów, ale także usługami porządkowymi - sprzątaniem obiektów przemysłowych,   utrzymaniem zieleni ( w zimie również odśnieżaniem), usługami z zakresu ochrony i monitoringu oraz utrzymania ruchu.

 
 WIĘCEJ O FIRMIE na stronie - https://www.marconiuslugi.pl/s-139-utrzymanie-zieleni

 

Marconi- Usługi dla biznesu jest częścią Grupy Marconi.  Solidnej firmy z 20-letnim doświadczeniem.  Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie.

Decydując się na usługi Grupy Marconi:

1. Odliczasz od wpłat na PFRON  do 50% wartości świadczonych przez nas usług.
2. Realizujesz misję społeczną, wspierając osoby niepełnosprawne
3. Otrzymujesz najwyższej jakości usługę z gwarancją pełnej satysfakcji Klienta.

Jako Zakład Pracy Chronionej oferujemy możliwość dokonania odpisu od wymaganej składki na PFRON w wysokości oscylującej w przedziale 47-50% wartości naszych usług. Oferta ta adresowana jest do instytucji państwowych oraz przedsiębiorstw zatrudniających ponad 25 osób.