[FOTO] Podzielili dobro! Blisko 13 tys. złotych trafi na konto chorej Gosi

czwartek, 29.9.2022 21:54 2777 1

W niedzielę, 25 września na terenie ZSP nr 5 przy ulicy Limanowskiego 12 w Wałbrzychu odbył się festyn charytatywny dla Małgosi Jachim. Pogoda dopisała i nie obyło się bez najróżniejszych atrakcji dla starszych i młodszych.

 Już od godziny 10:00 do na najmłodszych uczestników imprezy czekały: warkoczyki, tatuaże, wielkie bańki mydlane, joga, zumba i dmuchańce. Z kolei dla smakoszy przygotowano: bigos, kiełbaski, pajdy ze smalcem i domowe ciasta. Fani motoryzacji również znaleźli coś dla siebie – uczestników odwiedzili motocykliści na swoich ryczących maszynach i mustangi z setkami koni mechanicznych pod maską. Ponadto 1. Środowiskowa Drużyna Wielopoziomowa "Czarnóżki z Boru" przygotowała pokazy pierwszej pomocy oraz gry i zabawy dla dzieci.

 

 Organizatorzy zaprasili również na kiermasz i licytacje – tu była szansa wylicytować niezapomniany lot szybowcem, lekcje pływania i jazdy konnej, vouchery na usługi kosmetyczne, lekcje angielskiego, masaże oraz wejściówki do ciekawych miejsc. O dobrą zabawę zadbał HERTZ a całość pieniędzy ze zbiórki trafi na subkonto Małgosi w fundacji Avalon.

Organizatorzy wydarzenia zebrali 12 tys. 799 zł, dodatkowo 1 tys. 500 zł wpłynęło na konto zbiórki pomagam.pl.

Małgosia pragnie żyć, od dnia w którym otrzymała druzgocącą diagnozę szuka wszelkich możliwych metod powrotu do zdrowia. Ma za sobą radioterapię, brachyterapię, terapię izotopami, operację nowatorską metodą nano-knife oraz dwa cykle chemioterapii (drugi w trakcie). Część z nich jest refundowana w ramach leczenia NFZ.

Organizatorka wydarzenia, Magda przesyła serdeczne pozdrowienia Gosi.

 - Mam na imię Małgorzata i jestem 37 letnią mama wspaniałych dzieci. Choruję na nowotwór.  Kocham życie, uwielbiam pomagać innym. Choroba spowodowała że mój świat wywrócił się do góry nogami i teraz ja potrzebuję wsparcia. Jeśli możesz, pomóż. Dobro wraca, a możesz przywrócić mi tym samym szanse na zdrowie abym mogła cieszyć się każdym kolejnym dniem z moimi dziećmi i znowu pomagać innym - pisze Małgosia.

  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JACHIM,15794 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu. Darownizny można wpłacać poprzez Fundację Avalon - https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/malgorzata_jachim_15794.html

 

foto - M. Stuła, Fundacja Avalone

 

 

 

 

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

wina tuska niedziela, 25.09.2022 11:45
A może tak spytajcie PiS dlaczego mają na 1mln euro...