Wirtualnie przez Noc w Muzeum Papiernictwa. Konkurs fotograficzny

piątek, 15.5.2020 14:40 1869 1

Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczna "Noc w Muzeum Papiernictwa" nie może się odbyć w tradycyjnej formule. Przenosimy ją zatem do sieci i ogłaszamy konkurs fotograficzny pn. "Nocne ujęcia papierni".

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotografii budynku młyna papierniczego w Dusznikach-Zdroju po zmroku albo w nocy. Zdjęcia powinny zostać opublikowane na portalach społecznościowych instagram (z oznaczeniem @muzeumpapiernictwa i otagowane jako #nocneujeciapapierni) lub facebook – w komentarzach pod muzealnym postem dedykowanym konkursowi „Nocne ujęcia papierni” (z oznaczeniem @muzeumpapiernictwa i otagowane jako #nocneujeciapapierni; post ten będzie przypięty do górnej części osi czasu). Technika dowolna. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2020.
Zwycięskie zdjęcia wybierze Jury w składzie:
- Krzysztof Froese, artysta-fotograf, autor wystawy „Realizm magiczny” (dostępnej w dusznickim Muzeum do 21 czerwca 2020 r.)
- Marcin Lemejda, kurator wystawy „Realizm magiczny”
- Dorota Zielińska-Pytlowany, kierowniczka Działu Edukacji Muzeum Papiernictwa

Laureaci otrzymają nagrody oraz bezpłatny bilet na zwiedzanie Muzeum Papiernictwa do wykorzystania do końca 2020 r. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na
http://muzeumpapiernictwa.pl/wp-content/uploads/2020/05/Regulamin-konkursu.pdf 

Powodzenia! 

Informacja z Muzeum Papiernictwa

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

piątek, 15.05.2020 19:47
Zróbmy sobie podobną imprezę "Noc w Bystrzycy Kłodzkiej pod gwiazdami"....