„Szkoła zawodowa najwyższej jakości 2021” - sukces Regionalnej Szkoły Turystycznej w Polanicy-Zdroju!

środa, 22.9.2021 08:25 1492 0

„Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” to przedsięwzięcie, którego celem jest zebranie i promowanie przykładów najlepszych praktyk w szkołach zawodowych w kilku obszarach: m.in. współpracy z otoczeniem szkoły, kształtowania kompetencji kluczowych czy doradztwa edukacyjno-zawodowego.

Udział w tym ogólnopolskim konkursie jest doskonałą okazją do pochwalenia się nowatorskimi pomysłami nauczycieli, ciekawymi inicjatywami i osiągnięciami uczniów czy kompleksową współpracą z pracodawcami i innymi partnerami szkoły.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Fundusz Współpracy, wspierana przez Kuratora Oświaty w Warszawie oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Regionalna Szkoła Turystyczna, Technikum im. Jana Pawła II w Polanicy-Zdroju uzyskała tytuł „Szkoły Zawodowej Najwyższej Jakości 2021” zostając jednym z siedmiu finalistów konkursu.

Nagrodzony projekt to „Symulacyjne Biuro Podróży Alibaba-tour” działające dla uczniów w zawodzie Technik Organizacji Turystyki, klasa patronacka Biura Podróży Rainbow. Ogłoszenie zwycięzców Konkursu wyłonionych spośród finalistów nastąpi podczas uroczystej gali 26 października w Warszawie.  

Źródło informacji o konkursie: najlepszazawodowa.pl

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)